"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Plakat Percy Jacksona 0

Studio 20th Century Fox opublikowało pierwszy oficjalny plakat promujący film pt. Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna. Reżyserem filmu jest Chris Columbus a w obsadzie grają: Logan Lerman, Brandon T. Jackson i Alexandra Daddario. Premiera tej produkcji zapowiedziana jest na 12 lutego 2010 roku.

Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna (2010)

W pozostałych rolach występują: Sean Bean, Pierce Brosnan, Steve Coogan, Rosario Dawson, Catherine Keener, Kevin McKidd, Joe Pantoliano , Uma Thurman i Ray Winstone. Obraz ma być godnym następcą filmów o Harrym Potterze.

Fabuła Percy Jacksona to historia nastolatka, który przypadkowo odkrywa, iż jest synem greckiego boga Posejdona. Pod wpływem niespodziewanych komplikacji w jego życiu zostaje wmieszany w aferę z zaginionym piorunem Zeusa. Chłopak jest oskarżany o jego kradzież. Musi, więc odnaleźć prawdziwego sprawcę i zapobiec przed wielką wojną między bogami.

Zapraszamy do obejrzenia plakatu:

Plakat do filmu Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej piorunaPlakat do filmu Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Metreszen 2009-10-31

Bardzo fajny plakat :D

Proszę czekać…