"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zobacz apokalipsę 0

W sieci pojawił się drugi zwiastun promujący najnowszy obraz Johna Hillcoata pt. Droga. Film oparty jest na głośnej powieści Cormaca McCarthego o tym samym tytule. W roli głównej wystąpi Viggo Mortensen i Charlize Theron. Premiera tej produkcji już 25 listopada br.

Kadr z filmu Droga (2009)

Droga to opowieść o ostatnich chwilach naszej planety Ostatni ludzie krwiożercze bestie. Ostatnie ślady naszej cywilizacji puszka coca-coli i strzępy starych gazet. Bohaterem jest mężczyzna, który stara się przewieźć syna w bezpieczne miejsce, w czym przeszkadzają mu wygłodniałe wilki i watahy kanibali.

Zapraszamy do obejrzenia zwiastunu filmu:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Piotr Biernacki 2009-10-31

Pewnie gdzieś w marcu, po Oskarach. Większość dystrbutorów tak ten film by wypuściło, ale zobaczymy… Miejmy nadzieję, że dużego poślizgu nie będzie.

EDIT: Kino Świat nie przewiduje premiery "Drogi" ani w grudniu, ani w styczniu, więc za jakieś półtora miesiąca ustalą dokładną datę na 2. połowę marca.

Piotr Biernacki 2009-10-31

Zwiastun nie powala. Ta sceneria postapokaliptyczna wydaje się być trochę "niedorobiona". Jednak liczę na wysoką treść merytoryczną, bo o to przede wszystkim w "Drodze" chodzi. Jak dla mnie to najbardziej wyczekiwany film roku.

Artur 2009-10-31

A w Polsce? wiadomo coś?

Proszę czekać…