"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zobacz apokalipsę 0

W sieci pojawił się drugi zwiastun promujący najnowszy obraz Johna Hillcoata pt. Droga. Film oparty jest na głośnej powieści Cormaca McCarthego o tym samym tytule. W roli głównej wystąpi Viggo Mortensen i Charlize Theron. Premiera tej produkcji już 25 listopada br.

Kadr z filmu Droga (2009)

Droga to opowieść o ostatnich chwilach naszej planety Ostatni ludzie krwiożercze bestie. Ostatnie ślady naszej cywilizacji puszka coca-coli i strzępy starych gazet. Bohaterem jest mężczyzna, który stara się przewieźć syna w bezpieczne miejsce, w czym przeszkadzają mu wygłodniałe wilki i watahy kanibali.

Zapraszamy do obejrzenia zwiastunu filmu:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Beznickowy

Pewnie gdzieś w marcu, po Oskarach. Większość dystrbutorów tak ten film by wypuściło, ale zobaczymy… Miejmy nadzieję, że dużego poślizgu nie będzie.

EDIT: Kino Świat nie przewiduje premiery "Drogi" ani w grudniu, ani w styczniu, więc za jakieś półtora miesiąca ustalą dokładną datę na 2. połowę marca.

Beznickowy

Zwiastun nie powala. Ta sceneria postapokaliptyczna wydaje się być trochę "niedorobiona". Jednak liczę na wysoką treść merytoryczną, bo o to przede wszystkim w "Drodze" chodzi. Jak dla mnie to najbardziej wyczekiwany film roku.

Darth_Artur

A w Polsce? wiadomo coś?

Proszę czekać…