Terminator znów na aukcji 1

Pojawiła się informacja, że prawa do serii Terminator zostaną w tym miesiącu wystawione na aukcję. Sytuacja wzbudza zainteresowanie, ponieważ jest to rzadki przypadek, kiedy zarabiająca miliony seria nie jest pod kontrolą wielkiego studia.

Terminator: Ocalenie

Jak na razie Sony Pictures jest na prowadzeniu wśród zainteresowanych. Summit Entertainment, studio odpowiedzialne za Zmierzch również ma chrapkę na Terminatora.

Prawa nie dotyczą poprzednich części – dają tylko możliwość tworzenia kolejnych filmów, seriali telewizyjnych czy spin-offów.

Poprzednia firma, Halcyon po porażce Terminator: Ocalenie pozbyła się praw.

Jak myślicie? Kto powinien kupić prawa?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Flames23

a ja znajdę i zakopię, lub wrzucę do jakiegoś szybu – na wieki wieków:).

Santanico

Ta seria skończyła się gdy Cameron przestał ją kontynuować."Terminator" to klasyk.T2 to sequel idealny i film,który się nigdy nie zestarzeje (a w director’s cut to już po prostu cudeńko).Bunt Maszyn był napakowaną kiepskimi efektami papką i jedynym jego plusem było pokazanie jak skynet rusza do boju.a "Terminator Salvation"?hmmm…może gdyby trafił do kin w takiej formie jak (podobno) chciał tego McG to może by coś z tego wyszło.A tak film jest jakiś bez ładu i składu.Bale którego osobiście lubię kiepsko wypadł w roli Johna Connora (i jeszcze ta chrypa),dużo głupoty w scenariuszu.Efekty dobre,ale to nie wystarczy.Patrząc przez pryzmat poprzednich części wypada bardzo kiepsko (chociaż i tak lepiej niż T3).Mam jednak nadzieje,ze wyjdzie na dvd jakaś wersja reżyserska czy unrated i wtedy zobaczymy godną kontynuację legendy i zmienię zdanie na jego temat.W obecnej formie film mógłby być dobrym filmem akcji,ale nie jako obraz z serii "Terminator".Więc strach się bać co jeszcze mogą wymyślić producenci i totalnie pogrążyć ten tytuł.

Bercik022

Terminator : Ocalenie bardzo mi się podobał i napewno bym nie sprzedał praw Summit Entertainment przecież to kicha a nie studio.

Santanico

ja kupie i wyrzucę.żeby już bardziej tej serii nikt nie popsuł

Proszę czekać…