"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Bunt robotów w kinach 0

Studio DreamWorks poinformowało dzisiaj, iż zakupiło prawa do ekranizacji niepublikowanej jeszcze powieści autorstwa Daniela Wilsona pt. Robopocalypse. Studio liczy, iż powieść stanie się bestsellerem a sam film osiągnie ogromny sukces. Premiera planowana jest na rok 2011, zdjęcia mają ruszyć w połowie przyszłego roku.

Logo studia DreamWorks

Robopocalypse jest opowieścią o buncie robotów, które czują się wykorzystywane przez ludzi jako tania siła robocza. Z tego względu postanawiają sprzeciwić się swoim właścicielom i samemu zapanować nad naszą planetą. Daniel Wilson dotychczas napisał dwie powieści o robotach.

Musicie przyznać, iż brzmi to troszkę jak Terminator?

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Maciej Przybyszewski 2009-11-08

No fakt, Terminator + Philip K. Dick i mamy teoretyczny bestseller, a jak takim się stanie to i film powstanie od razu. Bycie pisarzem w obecnych czasach do olbrzymi stres. Jeszcze nie ma opublikowanej książki, a już koncerny medialne liczą, iż będzie to bestseller. Pisarstwo pod zamówienie? Nie, dziękuję. Boję się, że wielu skusi się na duże pieniądze i zamiast pisać dobre książki, będą pisać gotowe scenariusze, udające powieści.

Proszę czekać…