"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Wiemy więcej o Krzyku 4 0

Scenarzysta Kevin Williamson, który aktualnie pisze scenariusz do czwartej części filmu Krzyk, niedawno przeprowadził rozmowę z MTV. To właśnie dzięki temu wywiadowi dowiedzieliśmy się nowych szczegółów dotyczących planowanej produkcji. Co ciekawe nadal nie jest pewne, czy reżyserem ostatecznie będzie Wes Craven.

Krzyk

Na początek wiemy, iż w produkcji Krzyk 4 na pewno zobaczymy: Neve Campbell, Courteney Cox i David Arquette. Postacie, które grali w poprzednich filmach powrócą i w nowym obrazie. Scenarzysta prowadził z nimi rozmowy, bowiem chciał się dowiedzieć czy mają jakieś ciekawe pomysły na swoje postacie.

Wiemy również, iż akcja filmu będzie rozgrywała się w Woodsboro (rodzinne miasto głównej bohaterki Sidney Prescott) 10 lat po ostatnich wydarzeniach. Zobaczymy jak obecnie wygląda życie tej trójki oraz poznamy kilka nowych postaci. Wstępnie również ustalono, iż fabuła ma zostać tak pokierowana, aby można było z tego nakręcić nową trylogię.

Produkcja tego obrazu ma ruszyć w przyszłym roku.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

MJ_MARTINO

Oby nie wyszła jedna wielka kicha… ale trzymam kciuki ;) Bo Krzyk to kultowy film

JohnnyDepp

Tego brakował !! brakowało Williamsona w Holywood uwielobiam Krzyk pamietam 1997 w kinie byłem i to było coś , a co sie dziej ze scary movies bedzie 4 czesc???

Quagmire

Krzyk 3 zamyka wszystkie wątki, więc Williamson trochę pomęczy się ze scenariuszem. Jak dla mnie każda część jest coraz słabsza, więc nie jestem zbytnim optymistą co do czwórki, ale na pewno ją obejrzę.

Proszę czekać…