"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Scorsese chwali Blu-ray 0

Podczas sympozjum Blu-Con 2.0, reżyser Martin Scorsese (Infiltracja) nie mógł się nachwalić technologią jakie umożliwiają tworzenie płyt Blu-ray. Wielki reżyser przyznał przy tym, iż od niedawna stał się wielkim sympatykiem tych płyt. Według niego przedłużają one życie każdej produkcji.

Reżyser Martin Scorsese

Według reżysera większość starych produkcji powinny zostać zremasterowane i trafić ponownie do sprzedaży w formie płyt Blu-ray. Dzieki temu jest szansa, iż młodzi widzowie obejrzą słynne klasyki i zupełnie inaczej będą spoglądać na dzisiejsze produkcje filmowe.

Dodatkowo Scorsese chwali wysoką jakość obrazu i dźwięku, które gwarantują także świetną zabawę podczas oglądania filmów w domu. Liczy, iż dzięki temu wiele osób, które nie lubią chodzić do kin ma możliwość obejrzenia produkcji na najwyższym technicznie poziomie.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

The

Zgadzam się z tym wiele starych filmów jest zapomniana i jeśli łaskawie nie puści ich jakaś telewizja o trzeciej w nocy w środku tygodnia to nie ma szans by je obejrzeć , a blu – ray odznacza się najlepszą jakością.

Proszę czekać…