"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Depp u boku Jolie? 0

Coś nie ma szczęścia amerykańska wersja thrillera pt. Anthony Zimmer. Z projektu o tytule The Tourist wycofał się właśnie Sam Worthington oraz reżyser Florian von Donnersmack. Teraz mówi się, iż w obrazie tym miałby wystąpić Johnny Depp, który partnerowałby samej Angelinie Jolie.

Johnny Depp w filmie Wrogowie publiczni (2009)

Nie jest to jeszcze pewne, bowiem zdjęcia rozpoczynają się już w lutym przyszłego roku a to może kolidować z innymi planami aktora. Z kolei nowym reżyserem projektu ma zostać Alfonso Cuaron.

Film The Tourist opowiada historię agentki Interpolu, która wykorzystuje amerykańskiego turystę do wytropienia i schwytania pewnego bardzo niebezpiecznego międzynarodowego przestępce. Scenariusz do obrazu napisał Julian Fellowes, który poprawił wcześniej napisany przez Christophera McQuarriea skrypt.

Przypomnijmy, iż wcześniej z projektem tym związani byli między innymi: Charlize Theron i Tom Cruise. Oficjalnym powodem rezygnacji dwójki artystów są inne zobowiązania artystyczne.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
MJ_MARTINO 2009-11-10

Nie wydaje mi się żeby Deep chciał zagrać w tym filmie ;) ale pożyjemy zobaczymy co wyniknie z tej plotki na razie.

JohnnyDepp 2009-11-06

Nie wiem czy zagram w tym filmie chyba ze Angelina przytyje z 10 kg do roli

Piotr Biernacki 2009-11-05

Johnny Depp i Angelina Jolie mogą stworzyć świetną parę filmową. Jednak przyjdzie nam trochę pewnie poczekać, aby się przekonać, co z tego wyjdzie.

Proszę czekać…