"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Miś Yogi z udziałem gwiazd 0

Amerykańskie media donoszą, iż Anna Faris, Dan Aykroyd i Justin Timberlake prowadzą negocjacje w sprawie swojego udziału w animowano-aktorskiej produkcji studia Warner Bros pt. Yogi Bear. Będzie to kinowa wersja słynnej klasycznej kreskówki stworzonej przez Hanna-Barbera. W przyszłym miesiącu ruszają zdjęcia.

Dan Aykroyd w filmie Państwo młodzi: Chuck i Larry (2007)

Według tych informacji Anna Faris wcieli się w rolę autorki filmów dokumentalnych, która udaje się do parku Jellystone, aby tam nakręcić materiał o niedźwiedziach. Dan Aykroyd miałby użyczyć głosu postaci misia Yogi’emu a Timberlake użyczyłby głosu jego przyjacielowi – misiowi Boo-Boo.

Film reżyseruje Eric Brevig a scenariusz napisał Brad Copeland opierając się na istniejącym skrypcie autorstwa Joshua Sternina i Jeffa Ventimilia.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Zobaczyłem zdjęcie rozpoczynające tego news’a i nie czytając dalej tekstu miałem pewne skojarzenie hihi. Dan Aykroyd jako Miś Jogi byłby genialny. Czytam, a tu jeden z moich ulubionych aktorów komediowych podkładać może głos pod Jogiego :). Szkoda, że tylko głos. Realizatorzy mogliby korzystając z techniki motion capture wykorzystać grę aktora do animacji ruchów Jogiego.

Proszę czekać…