"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zobacz zdjęcia z The Experiment 0

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia mające promować film pt. The Experiment. Całość jest amerykańskim remake’iem niemieckiego filmu Eksperyment, który w 2001 roku nakręcił Oliver Hirschbiegel. Scenariusz i reżyserią zajmuje się Paul Scheuring – pomysłodawca serialu Skazany na śmierć.

Kadr z filmu The The Experiment (2010)

W produkcji tej zagrali: Adrien Brody, Forest Whitaker, Clifton Collins Jr. oraz Cam Gigandet. Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy obraz pojawi się w kinach. Prawdopodobnie będzie to jednak w 2010 roku.

Głównymi bohaterami filmu The Experiment jest grupka mężczyzn biorących udział w eksperymencie. Polega on na tym, iż cześć grupy udaje więźniów a część strażników. Jednym z jego uczestników jest dziennikarz, który wszystko filmuje za pomocą malutkiej kamerki umieszczonej w okularach. Prowokuje on "strażników”, za co zostaje ukarany. Naukowcy jednak nie interweniują, powoli eksperyment zaczyna się wymykać z pod kontroli.

Niemiecki oryginał z 2001 roku inspirowany był prawdziwymi wydarzeniami, do jakich doszło w Stanford Prison, kiedy to w 1971 roku grupka naukowców przeprowadziła taki eksperyment.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Kadr z filmu The ExperimentKadr z filmu The Experiment

Kadr z filmu The ExperimentKadr z filmu The Experiment

Kadr z filmu The ExperimentKadr z filmu The Experiment

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…