Jednak będzie Park Jurajski 4? 0

Portal Ain`t It Cool News miał szansę rozmawiać z reżyserem Wilkołaka i Parku Jurajskiego 3, Joe Johnstonem, z którego dowiadujemy się o możliwości powstania Parku Jurajskiego 4.

Park Jurajski 3

W czwartej części mamy wspaniałą historię, kompletnie niepodobną do tych z pierwszych trzech części. Byłbym zainteresowany zrobieniem tego filmu.

Reżyser wyjawił jeszcze, że seria poszłaby w kompletnie innym kierunku i dlatego z chęcią by się tym zajął. Na pewno nie zobaczymy po raz czwarty grupy ludzi próbującą uciec dinozaurom. Johnston dodał również, że nie ma sensu, aby akcja działa się ponownie na wyspie. Według niego i tak ciężko było wymyślić kolejne dwa powody, dla których bohaterowie tam wracali.

Oficjalnie studio Universal Pictures nie dało jeszcze zielonego światła projektowi.

A Wy chcecie Park Jurajski 4?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Maciek_Przybyszewski 2009-11-08

Może już za duży jestem i filmy o dinusiach mnie nie kręcą. ’Jedynkę" widziałem dawno temu w epoce VHS i jakoś mnie nie wciągnęła. Efekty a i owszem jak na tamte czasy rewelacyjne i rewolucyjne, ale reszta dla mnie był mdła. Jak dla mnie 4 może powstać, ale nie musi.

Predator 2009-11-07

Pewnie że fajnie by było, kwestią pozostaje to czy nie zostanie przerysowany jak wszystkie ostatnio nakrecone filmy o bohaterach, dzikich stworach itp. ale pozostawmy opinie po obejrzeniu a pewnie na to jeszcze troszkę poczekamy.

Proszę czekać…