Eminem zagra w Shady Talez 0

Eminem, znany raper, zagra w Shady Talez, który będzie jego pierwszym filmem od 7 lat (chociaż zagrał epizodyczną rolę w filmie Funny People w tym roku).

Eminem

Ma być to w klimatach Strefy Mroku i Koszmarnych opowieścii oraz oczywiście kręcone w 3-D. Będzie również czteroczęściowy komiks w 2010 roku opublikowany przez Marvel.

Autorami scenariusza są: Dallas Jackson i Kevin Grevioux (autor serii Underworld).

Poza tym, nic więcej nie wiadomo. Jak myślicie, czy kolejny występ Eminema w głównej roli w filmie zagwarantuje hit?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

repres

hym. Ja się o niego nie boję.
Bo wiem że ma swój rozum. i nie będzie jak wszyscy inni.
Nie zejdzie na psy. bo swoje w życiu pszeszedł i nie pozwoli na to.
nie pozwoli tez żeby ktos nim kierował. Bo on swoje wie.
no i nikt mu niczego nie zarzuci. <3

Nie neguję, że Eminem jest cienkim składaczem rymów. Sam słucham tej muzy od ponad 15 lat i coś nie coś w tych klimatach jarzę mimo wieku. W 8 mili zagrał siebie i było ok, ale nie lubię komerchy. Wielu niezłych raperów poszło w komerchę i wg zeszli na psy (między innymi przez granie, a raczej próby grania w filmach). Niektórzy wzięli sprawy w swoje ręce i sygnowali wszystko własnym nazwiskiem (łącznie z tytułem). Dlatego boję się, że Eminem pójdzie tą drogą.

repres

hym. uważam. że ten film odniesie sukcesy. i będzie hitem. a przynajmiej mam taką nadzieje. Eminem to znakomity raper. który tworzy genialną wręcz muzykę.
Jest genialny ponieważ nie oszukuje i pisząc piosenki nie ukrywa prawdy.
Jest szczerym raperem.i chociaż jest wulgarny to i tak jest moim faworytem.
A co do filmu. To poradzi sobie z nim. tak jak zagrał role w 8 mili…którą zagrał zajebiście. [lepiej nie można było] tak też zagra w Shady Talez.
No i mam nadzieje. że zobaczymy ten film na Polskich ekranach. ;]

Kolejny raper, który idzie w kierunku filmów sygnowanych własnym nazwiskiem, logo itd. Cóż biznes najważniejszy, ale ja nie za bardzo lubię takie praktyki, bo coś co jest do wszystkiego (czyt. robi wszystko), jest tak naprawdę do niczego.

Proszę czekać…