"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Bitwa morska z obcymi 0

Studio Universal Picutres niedawno poinformował, iż przygotowuję ekranizację gry planszowej pt. Battleship. Dzisiaj dowiadujemy się, iż według aktualnego scenariusza bitwa morska toczyć się będzie pomiędzy armią ziemian oraz najeźdźców z kosmosu. Reżyserem tej produkcji jest Peter Berg (Hancock).

Logo studia Universal Pictures

Wstępnie zapowiedziano premierę filmu Battleship na 5 sierpnia 2011 roku. Nad scenariuszem pracują Brian Goldner i Bennett Schneir. Universal zapowiedziało rozpoczęcie zdjęć na wiosnę przyszłego roku. Producenci zaś wypowiadają się, iż ich celem jest stworzenie wielkiego hitu.

Gra Battleship w Polsce jest znana pod nazwą "Bitwa morska". Powstała w roku 1967 i od tego czasu sprzedano blisko 67 mln jej egzemplarzy. W naszym kraju ma również rzeszę fanów.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Darth_Artur

Ta zwłaszcza wśród znudzonych studentów i uczniów, którym wystarczy kartka i długopis do grania. Dla mnie to jest nie pojęte jak można robić film o grze w statki. Czy marketingowcy myślą, że ludzie są tak głupi, czy ludzie faktycznie są tak głupi, że pójdą na film o czymkolwiek tylko bo ma znaną nazwę? Założę się, że jest masa książek o takiej tematyce które można by zekranicować:/ Dziwne to jest.

Proszę czekać…