Zwiastun Kick-Ass! 3

Reżyserem Kick-Ass jest Matthew Vaughn, a w obsadzie są: Nicolas Cage, Aaron Johnson, Lyndsy Fonseca, Mark Strong, Christopher Mintz-Plasse i Chloë Grace Moretz.

Kick Ass

Film oparto na komiksie należącym do Marvela. Napisał go Mark Millar, a rysunkami zajął się John Romita Jr.

Historia koncentruje się na Dave’ie Lizewskim, przeciętnym chłopcu uczącym się w liceum. Postanawia zostać superbohaterem, pomimo że nie posiada nawet żadnych umiejętności sportowych. Sprawa się komplikuje gdy trafia pomiędzy prawdziwych ‘złych gości’ z prawdziwą bronią. Aaron Johnson kreuje tytułową postać, podczas gdy Lyndsy Fonseca wciela się postać dziewczyny, w której się szaleńczo zakochał. Nicolas Cage to ex-gliniarzy, którego jedynym celem jest pokonanie groźnego dilera narkotykowego. Szkoli również swoją córkę (Chloë Grace Moretz) na zawodową zabójczynię.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Ronaldinho

Dość dobry zwiastun, a do tego ma być w pełni oddany klimat komiksu i hard R :-))))

Michal_Dajer

Zwiastun prezentuje nam naprawdę świetne kino. I chyba trzeba będzie dopisać kolejny obraz do listy tych, które trzeba obejrzeć w kinie.
Mam tylko nadzieję, iż cały film będzie trzymał poziom zwiastunu.

Scarlett666

Zwiastun tysiąc razy lepszy od plakatów, aż ma się naprawdę ochotę zobaczyć film po nim – szkoda tylko, że wybrali taką piosenkę, mi osobiście za bardzo kojarzy się ze Shrekiem ;P.
"Nicolas Cage to ex-gliniarzy, którego jedynym celem jest pokonanie groźnego dilera narkotykowego." – mały błąd wkradł się w tekst ;)

Quagmire

Bardzo dobry zwiastun, w pełni oddaje klimat filmu (przynajmniej mam taką nadzieję). Gdyby nie Zmierzch Tytanów, Kick-Ass byłby królem dzisiejszego dnia…

Proszę czekać…