"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

10 najseksowniejszych aktorek 7

Magazyn Empire opublikował listę najseksowniejszych aktorek, jakie obecnie możemy oglądać na ekranach kin. Sprawdźcie czy w 10 najseksowniejszych gwiazd znajdują się wasze ulubienice. Zobaczcie czy zgadzacie się z listą. I wreszcie poznajcie odpowiedź na to, kto jest seksowniejszy: Megan Fox czy Angelina Jolie?

Megan Fox vs. Angelina Jolie

Zobacz listę 10 najseksowniejszych aktorek.

10 – Kate Winslet

Kate Winslet w filmie LektorKate Winslet w filmie Lektor

Wyjątkowo piękna angielka, której wygląd zazdroszczą chyba wszystkie kobiety w jej wieku. Mimo upływających lat nadal potrafi sprawić, iż oglądamy się za nią. Mężczyzn zdobyła grając Rose w filmie Titanic. Potem przyszły kolejne role, aż do zeszłorocznego Lektora, w którym uwiodła młodego chłopaka. Czyż nie chcielibyście być na jego miejscu? Ideał pięknego starzenia się.

9 – Helena Bonham Carter

Helena Bonhan Carter w filmie Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street (2007)Helena Bonhan Carter w filmie Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street (2007)

Seksownym można być na wiele sposób. Helena Bonham Carter jest piękna ze względu na swój nietypowy wygląd – takiej zadziornej kobiety, z którą lepiej nie zadzierać. To odstrasza, ale również przyciąga. Aktualnie pojawia się przede wszystkim w kinach w serii filmów o Harrym Potterze.

8 – Mila Kunis

Mila Kunis w filmie Chłopaki też płaczą (2008)Mila Kunis w filmie Chłopaki też płaczą (2008)

Ukraiński towar eksportowy, który spodobał się amerykanom. Sławę przyniosła jej rola w serialu Różowe lata 70-te, w której grała zadziorną dziewczynę Kelso. Od tego czasu występowała w przeróżnych produkcjach (co prawda z różnym skutkiem). W tym roku zobaczymy ją w filmach: Extract i Księga ocalenia.

7 – Kristen Stewart

Kristen Stewart w filmie Saga Kristen Stewart w filmie Saga

Seksowna nieśmiała Bella ze Zmierzchu (i kolejnych filmów z serii). Ma urodę przeciętną, ale zarazem coś w niej jest, że spodoba się każdemu. I pomyśleć, że zaczęła karierę u boku Jodie Foster w filmie Azyl. Wszystkich sympatyków jej urody zachęcamy do obejrzenia Adventureland, w której jest mała scenka erotyczna z jej udziałem.

6 – Natalie Portman

Natalie Portman w filmie Jagodowa miłość (2007)Natalie Portman w filmie Jagodowa miłość (2007)

Izraelska aktorka, dzięki, której stwierdzamy, że żydzi to nie jednak faceci w czarnych strojach. Była kochanką Króla, była łysa w filmie V jak Vendetta, a jednak dalej pociąga mężczyzn. Ma urodę dziewczynki, którą po prostu się uwielbia. I po prostu wzdycha.

5 – Zoe Saldana

Zoe Saldana w filmie The SkepticZoe Saldana w filmie The Skeptic

Seksowna astronautka z produkcji J.J. Abramsa pt. Star Trek. Uhura (bo o niej mowa) sprawiła, że mężczyźni na całym świecie w zupełnie inny sposób patrzą na kobiety pracujące w NASA. Dodatkowo jej typ urody podoba się wszystkim panom niezależnie od koloru skóry.

4 – Scarlett Johansson

Scarlett Johansson w filmie Iron Man 2Scarlett Johansson w filmie Iron Man 2

Piękna, mądra a do tego nowa muza Woody'ego Allena. Co prawda ma już męża ale nie przeszkadza to wszystkim jej fanom na całym świecie marzyć o spędzeniu z nią choćby chwili. Posiada urodę, która jest wyjątkowo naturalna, co w zalewie sztuczności "made in USA" jest niczym światełko w ciemnym tunelu. Byle więcej takich aktorek.

3 – Emma Watson

Emma Watson - sesja dla jednego z czasopismEmma Watson - sesja dla jednego z czasopism

Po raz pierwszy zobaczyliśmy ją jako 10-letnią dziewczynkę w Harrym Potterze. Od tego czasu, co kilka lat obserwujemy jak staje się dorosłą kobietą. I trzeba przyznać, iż wyrosła na osobę o wyjątkowo pięknej urodzie. Nie będzie chyba przesadą, jeśli nazwiemy ją nastoletnią wersją Kate Winslet.

2 – Angelina Jolie

Angelina Jolie w filmie Wanted - Ścigani (2008)Angelina Jolie w filmie Wanted - Ścigani (2008)

Jak perfekcyjna jest Angelina Jolie? Na to pytanie najlepiej chyba odpowiedział Robert Zemeckis, który obsadził ją w roli seksownej matki Grandela (potwora z Beowulfa). Niezależnie od tego, kogo gra zawsze wygląda świetnie. Nam jeszcze pozostaje wierzyć Danielowi Olbrychskiemu, który po scenie nagranej z tą seksowną aktorką powiedział, że otacza ją aura tajemniczości, która powali każdego mężczyznę.

1 – Megan Fox

Megan Fox w filmie Transformers (2007)Megan Fox w filmie Transformers (2007)

Powiedzmy sobie szczerze, że nieważne jak głupia jest produkcja, w której zagra Megan to i tak wielu widzów pójdzie choćby po to, aby popatrzyć na jej seksowną urodę na dużym ekranie. To przedstawicielka kobiety, do której mężczyźni wzdychają i o której marzą. Najważniejsze byle zbyt dużo nie mówiła (może to zabrzmi seksistowsko, ale sama czasem wypowiada się w ten sposób).

(Za tydzień zapraszamy na listę 10 najseksowniejszych aktorów)

Źrodło: www.empire.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 27

grafoman

Kate Winslet dziesiąta…? Dopiero?
"Ideał pięknego starzenia się" – błagam!
Gdzie Monica Bellucci?

Scarlett666

Miało być za tydzień 10 najseksowniejszych aktorów, tydzień minął, a panów ani śladu… Czy może coś przegapiłam? : )

makowka4

I tak można kontemplować do rana, kto jest bardziej seksowny, kto mniej, tak jak już ktoś wyżej wspomniał, to rzecz gustu, każdy ma inny, a różne kobiety dla różnych mężczyzn mogą mieć w sobie coś wyjątkowego i odwrotnie. Dlatego uważam, że ten ciągły dialog nie wnosi nic nowego.

Trophy

Też tego nie rozumiem. Zagrał w słabym "Zmierzchu" i teraz jest wysławiany przez większość nastolatek. Dla mnie po prostu jest ładny, bez ochów i achów. Jest wielce prawdopodobne, że to właśnie ON będzie na pierwszym miejscu w rankingu 10 najseksowniejszych facetów.

Ronaldinho

Może dlatego, że nie jesteś facetem? Tak ja nigdy nie zrozumiem co jest słitaśniego w Robercie Pattinsonie.

Proszę czekać…