O czym będzie Monopol Scotta? 0

Scenarzysta, Frank Beddor wyjawił szczegóły historii, którą stworzył do adaptacji kultowej gry Monopol. Ridley Scott jest zainteresowany reżyserią, lecz jeszcze nie podpisał żadnych kontraktów.

Monopol

Poniżej prezentuję to, co powiedział scenarzysta. Rzuca nam to kompletnie nowe światło na produkcje, która zaczyna nabierać kształtów. Co o tym sądzicie?

Stworzyłem komiczną, dającego się lubić frajera, który życie na Manhattanie i pracuje w nieruchomością. Nie jest dobry w swojej pracy, ale jest świetny, grając w Monopol. Chce pobić światowy rekord grania w Monopol, który wynosi 70 dni, ponad 1600 godzin bez przerwy. Próbuje przekonać swoich przyjaciół, aby mu pomogli. Myślą, że oszalał. Oszukali go, mówiąc o takiej dziewczynie, z którą grają i wywiązuje się wielka kłótnia. Mówi, "cholera, chciałem użyć karty szansy" i ją rzuca. Zasypia, budzi się rano i trzyma tę kartę. Chce iść kupić kawę, lecz ma przy sobie tylko pieniądze z Monopolu. Jest zmieszany i zawstydzony, ale dziewczyna przy kasie mówi w porządku. Resztę wydaje mu również w pieniądzach z Monopolu. Wychodzi na zewnątrz i zdaje sobie sprawę, że jest w Mieście Monopol i wyszedł właśnie ze sklepu Szansy. Musi teraz zmierzyć się ze złymi bracmi Parker w grze Monopol.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Scarlett666

Jakoś mam problem z wyobrażeniem sobie filmu o grze Monopol… Nawet po tym, co powiedział Beddor ; ).

Ronaldinho

Wygląda to o wiele lepiej niż w momencie ogłoszenia decyzji o adaptacji gry. Może być całkiem fajny film, biorąc pod uwagę, że Ridley raczej gniotów nie kręci. Może wróci moda na granie w Monopol :)

Proszę czekać…