"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zmiana w fabule Rambo 5 1

Na swojej oficjalnej stronie internetowej Sylvester Stallone potwierdził krążące od wczoraj plotki, iż nastąpiła zmiana fabuły w planowym obrazie pt. Rambo 5. Choć na razie nie zbyt wiele wiemy to wiadomo, iż produkcja powinna ruszyć na wiosnę przyszłego roku.

Rambo 5 (2009)

Według informacji, jakie udzielił Stallone nowa fabuła Rambo to będzie opowieść o polowaniu na człowieka/bestię, która będzie miała zupełnie inny charakter niż sądzą wszyscy. Rambo przemierzy granicę z Meksykiem, aby tam udać się do miasta, w którym w niewyjaśnionych okolicznościach znikają młode kobiety.

Sylvester Stallone zapowiada krwawy film.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

JohnnyDepp

Gdyby Wojciech Cejrowski zagrał Johna Rambo to jeszcze miało by to sens ale Sly juz bedzie karykaturą jak swego czasy JCVD i Chuck Norris i Steven Seagal

CEJROWSKI NA PREZYDENTA

drfalck

Coraz lepsze pomysły…aż strach pomyśleć co się z tego zrobi.

Holenderek jasny toż to Mulder i Scully nie dali rady, więc się John R. weźmie za wyjaśnienie zagadki znikających panien. Ho ho to będzie jatka, pewnie połowa Meksyku zostanie zniszczona, a na koniec okaże się, że bestia uciekła do Wenezueli, gdzie czynnie wsparła prezydenta Chavez’a i tu wkroczy na arenę znów Janek. Tym razem poproszony przez rząd USA, żeby przy okazji zrobił porządek z Chavezem.
Sly na starość chyba nie ma co robić. Wziąłby przykłąd z kolegi i w politykę poszedł czy jak

Proszę czekać…