"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

McMahon, Borgnine, Dreyfuss w Red 0

Julian McMahon (Bez skazy), Ernest Borgnine (Zatopiony skarb), Richard Dreyfuss (Symfonia życia) oraz Brian Cox (Zodiak) dołączyli do obsady filmu pt. Red. Jest to adaptacja komiksu DC Comics i Wildstorm, która powstaje dla studia Summit Entertainment.

Richard Dreyfuss w filmie W. (2008)

Reżyserem obrazu jest Robert Schwentke (Plan lotu) a w obsadzie znajdziemy również takie gwiazdy jak: Bruce Willis, Morgan Freeman, Helen Mirren, John C. Reilly i Mary-Louise Parker.

Głównym bohaterem filmu Red jest emerytowany agent CIA (Willis), który od kilku miesięcy spokojnie odpoczywa po latach bycia szpiegiem. Jego spokój zakłóca informacja, że czycha na niego pewien płatny zabójca. Eks-agent postanawia stoczyć walkę z killerem oraz dowiedzieć się, kto był jego mocodawcą.

McMahon wcieli się w postać V-ce Prezydenta i jedną z głównych czarnych postaci. Borgnine wcieli się w osobę strzegącą wszystkich sekretów CIA zaś Dreyfuss zagra bogatego przedsiębiorcę, który majątek zbudował na kontraktach z rządem.

Produkcją zajmuje się Lorenzo di Bonaventura i Mark Hrus.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Scarlett666

Ach. McMahon… ;). Bardzo go lubię, gra takie "charakterne" postacie. Może ten film mu trochę pomoże, bo do tej pory to go głównie kojarzę z seriali.

Proszę czekać…