"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

John Hlavin napisze Underworld 4 0

Scenarzysta John Hlavin (Świat gliniarzy) został zatrudniony przez studia Screen Gems i Lakeshore do napisania scenariusza filmu Underworld 4. Producentami tego projektu zostali Len Wiseman (reżyser dwóch pierwszych części) oraz Gary Lucchesi, Tom Rosenberg i Richard Wright.

Logo studia Screen Gems

Na chwilę obecną czwarta część wampirzej serii nie ma jeszcze reżysera. Nie wiadomo również, czy w nowym filmie pojawią się Kate Beckinsale lub Rhona Mitra.

Nie wiadomo również zbyt wiele o planowanej fabule czwartej części. Wiemy tylko tyle, iż nie będzie to prequel ani kontynuacja historii z trzeciej części. Producenci chcą powrócić do stylu dwóch pierwszych produkcji, ale przedstawić całą historię nieco inaczej tak, aby pozyskać nowych fanów i nie tracić starych.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Beznickowy

Mnie rozczarowała troche trzecia część. Pierwsza była rzeczywiście ciekawa. Walka wampirów i lykanów na ulicach miast robiła wrażenie i miała świetny klimat, ale to już raczej nie powróci…

Scarlett666

Jeśli film będzie w stylu (przede wszystkim – klimacie) pierwszej części, to będę pierwsza w kolejce do kina :D. Już nieważne, czy Beckinsale tam zagra, czy nie, chociaż ciężko mi sobie wyobrazić ten film bez niej, ale błagam… Ten klimat z pierwszej części był niesamowity, jeden z najlepszych 'zwampirzonych' filmów, jakie widziałam… : )

Proszę czekać…