"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Judd Apatow mówi o sequelach 2

W niedawnym wywiadzie, jaki udzielił Judd Apatow (uznawany za guru amerykańskich komedii) przyznał, iż bardzo często zgłaszają się do niego producenci w sprawie realizacji sequeli jego komedii. Dotychczas jednak uchronił się przed tworzeniem kontynuacji swoich przebojów. Dzisiaj mówi, iż nie ma szans na realizację Supersamca 2, ale istnieje możliwość nakręcenia Boskiego chilloutu 2.

Reżyser i producent Judd Apatow

Według artysty realizacja Supersamca 2 niczym nie jest uzasadniona. Fabuła została tak skonstruowana, iż trudno byłoby wymyślić coś, co łączyłoby oryginał z jego kontynuacją. Apatow zdradził, iż na razie zostaje głuchy na błagania, Setha Rogena i Evana Goldberga, którzy bardzo chcieliby nakręcić sequel.

Zupełnie inna sprawa ma się z produkcją Boskiego chilloutu 2. Tutaj Judd Apatow widzi potencjał, który umożliwiłby nakręcenie sequela, ale wszystko zależałoby od tego, czy w realizację tego projektu zaangażowałby się James Franco. Jeśli tak to można by rozmawiać o projekcie, jeśli nie to na pewno nie zgodzi się na jego realizację.

Judd Apatow to producent i reżyser najciekawszych komedii w historii amerykańskiej kinematografii. Pracował przy takich projektach jak: Telemaniak, Wpadka, Chłopaki też płaczą. Niedawno nakręcił Funny People, który w naszych kinach jeszcze się nie pojawił.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Beznickowy

Akurat Supersamiec i Boski chillout, to po 40-letnim prawiczku filmy, które najmniej mi się podobają ze stajni Apatowa. Mam nadzieję, że jednak znów jego produkcje nas czymś zaskoczą.

Quagmire

W Supersamcu zdecydowanie nie ma czego kontynuować, za to zawsze można wplątać Rogena i Franco w nową aferę. To rzeczywiście chyba jedyny projekt Apatowa który można ciągnąć dalej, bo przyszłoroczna kontynuacja Forgetting Sarah Marshall bez Segela zapowiada się raczej słabo.

Redox

Chciałbym by oba te projekty udało się zrealizować.
Ale z tym, że jakoby Apatow to "reżyser najciekawszych komedii w historii amerykańskiej kinematografii" naprawdę trudno się zgodzić niestety…

Proszę czekać…