"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowy Jackass w 3D? 1

Wszystko wskazuje na to, iż na początku stycznia ruszą zdjęcia do trzeciej części pełnometrażowej wersji popularnego programu stacji MTV pt. Jackass. Informacja o produkcji pojawiła się na stronie domowej Bamy Margery (jednego z członków grupy). Pojawiła się również plotka, iż nowy film miałby zostać nakręcony w wersji trójwymiarowej.

Jackass

Prawa do dystrybucji i produkcji pełnometrażowej wersji posiada studio Paramount Pictures. Niedawno amerykańscy blogerzy odkryli, iż jest on również właścicielem domeny "www.jackass3d.com". To by miało oznaczać, iż faktycznie studio i sami członkowie grupy przymierzają się do realizacji trzeciej części.

Jackass to serial i produkcja kinowa opowiadająca o grupce ludzi wykonujących przedziwne niekiedy śmieszne a czasem obrzydliwe rzeczy. Okaleczanie swojego ciała, skoki z przeróżnych wyrzutni i inne niebezpieczne rzeczy to chleb powszedni dla członków grupy.
Pierwszy film kinowy pojawił się w 2002 roku i zarobił 79,5 mln $ (przy budżecie – 5 mln $). Jackass – Number Two pojawił się w kinach w 2006 roku i zarobił 84,6 mln $ (przy budżecie – 11,5 mln $).

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Beznickowy

Dla mnie "Jackass" to totalna porażka. Nigdy nie wydałem na nich grosza i nawet nie zamierzam. "NIE DLA IDIOTÓW". Za dużo pieniędzy zarabiają jak na swoją inteligencję.

Scarlett666

No nie… Jeśli NAWET Jackass będzie w 3D, to już koniec świata. Poproszę 'normalnego' Bama i Knoxville’a, robiących sobie krzywdę, nie trójwymiarowych!

Proszę czekać…