Wampir Edward pokąsał rywali

Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu (2009)

Film Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu ustanowił nowy rekord z nocnych premierowych pokazów. Dotychczas pozycję lidera zajmował Harry Potter i Książę Półkrwi z 22,2 mln $, a zaraz po nim był Mroczny rycerz z wpływami na poziomie 18,4 mln $. Okazało się, że fani Pattinsona i Stewart spowodowali, iż zyski z pokazów o północy wynoszą ogromne 26,2 mln $. To prawdziwy sukces tej produkcji.

Kadr z filmu Saga Zmierzch: Księżyc w nowiuKadr z filmu Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu

Wszyscy przeciwnicy sequela Zmierzchu mogą jeszcze bardziej się zdołować. Niedawno opublikowano oficjalne wyniki, które informują, iż w piątek produkcji tej udało się zarobić 72,2 mln $. Oznacza to, iż mamy nowego lidera jeśli chodzi o jednodniowy start. Dotychczas rekord należał do Mrocznego Rycerza, który w ubiegłym roku zdołał zgromadzić "jedynie" 67,2 mln $.

Film Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu reżyseruje Chris Weitz a w rolach głównych występują: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Ashley Greene, Rachelle Lefevre, Billy Burke, Peter Facinelli, Nikki Reed,Michael Sheen i Dakota Fanning.
Obraz od wczoraj można oglądać również w Polskich kinach. Sądząc po tłumach w kinach i w naszym kraju odniesie on sukces.

Dokonaliśmy aktualizacji.

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux