"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Wampir Edward pokąsał rywali 0

Film Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu ustanowił nowy rekord z nocnych premierowych pokazów. Dotychczas pozycję lidera zajmował Harry Potter i Książę Półkrwi z 22,2 mln $, a zaraz po nim był Mroczny rycerz z wpływami na poziomie 18,4 mln $. Okazało się, że fani Pattinsona i Stewart spowodowali, iż zyski z pokazów o północy wynoszą ogromne 26,2 mln $. To prawdziwy sukces tej produkcji.

Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu (2009)

Kadr z filmu Saga Zmierzch: Księżyc w nowiuKadr z filmu Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu

Wszyscy przeciwnicy sequela Zmierzchu mogą jeszcze bardziej się zdołować. Niedawno opublikowano oficjalne wyniki, które informują, iż w piątek produkcji tej udało się zarobić 72,2 mln $. Oznacza to, iż mamy nowego lidera jeśli chodzi o jednodniowy start. Dotychczas rekord należał do Mrocznego Rycerza, który w ubiegłym roku zdołał zgromadzić "jedynie" 67,2 mln $.

Film Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu reżyseruje Chris Weitz a w rolach głównych występują: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Ashley Greene, Rachelle Lefevre, Billy Burke, Peter Facinelli, Nikki Reed,Michael Sheen i Dakota Fanning.
Obraz od wczoraj można oglądać również w Polskich kinach. Sądząc po tłumach w kinach i w naszym kraju odniesie on sukces.

Dokonaliśmy aktualizacji.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 17

Trophy

Łahahahahahaha. Genialne.

justangel

Świetne naprawdę:)
Szumu wokół produkcji zarówno pierwszej jak i drugiej części (jak i wokół książki)i nie rozumiem zupełnie. Książka kiepska, historia słaba, film wcale nie lepszy.
Uroda to niby kwestia gustu, ale i tak nie rozumiem skąd tyle pisków na widok gołej klaty Edwarda czy tego Indiańca… widać niektórym mało potrzeba, by się zachwycać…

lifemovie

Tak ku ścisłości: nie pisałem o urodzie Dakoty, a o fakcie oceniania urody dziewczyny przez dziewczynę.. :) Zresztą nieraz jest tak że brzydka dziewczynka wyrasta na piękną kobietę albo na odwrót.. Nie wspominając o tym że: jeden woli sylikon, a drugi osobę o naturalnej urodzie; jeden woli blondynki, a drugi brunetki; itd.

kati9393

Co do filmu, ja byłam w piątek i nie uważam kasę za wyrzuconą w błoto.
Uważam, że ta część sagi jest bardziej interesująca od pierwszej. Mi się podobało.
Ktoś tu wcześniej napisał, że Kristen Stewart grała fatalnie. Moim zdaniem grała znakomicie, najlepiej z całej obsady, a z tego co czytałam, krytycy filmowi ją docenili. Myślę, że widać pewne różnice między ,,Zmierzchem", a ,,Księżycem w nowiu", gdyż obydwa filmy były kręcone i nadzorowane przez innych reżyserów.

mysza_007

no może nie nadaje się na okładkę playboya , ale znowu taki mega pasztet to też nie jest. na tym świecie jest setka tysięcy , przynajmniej brzydszych ;)
edit: ale dodam , że nie jest to jednak mój typ urody i ubierania się
fota niezła ;p

Proszę czekać…