"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Michael Bay lubi Megan Fox 1

W przeciwieństwie to wcześniejszych deklaracji mediów reżyser Michael Bay zapowiada, iż w nowej części Transformers nie zamierza uśmiercać postaci granej przez Megan Fox. Co więcej chciałby, aby jej postać w trzecim obrazie odgrywała znacznie większą rolę niż to było poprzednio.

Reżyser Michael Bay

Reżyser zupełnie nie przejmuje się z wcześniejszych deklaracji Megan o tym, iż jest niczym Hitler. Twierdzi, iż do końca nie wie na ile to były jej słowa a na ile interpretacja prasy. Co więcej przyznał, iż czasami jego wybuchowy charakter daje o sobie znać na planie filmowym.

Cóż nie pozostaje nam nic innego jak poczekać do premiery Transformers 3 i wtedy przekonać się na ile deklaracja Baya okaże się prawdziwa.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Darth_Artur

Koleżanka tutaj widzę obeznana w temacie.
Ale fakt, że tytuł newsa dość śmieszny, zresztą opis też "bay nie zabije fox":) W ogóle też mi się przypomniał ten motyw z samochodem:) Ale pewnie jak zwykle chodzi o kasę, Bay wie że Fox wpływa znacznie na zyski z filmów. A sama Megan też musi jakoś zarabiać.

Scarlett666

Żeby tylko Pudelka ; ). Jeszcze Kozaczek, Plotek, Pomponik… ;D

Beznickowy

Te sprawy pomiędzy Megan Fox i Michaela Baya są świetnym tematem do Pudelka. Już sam tytuł "Michael Bay lubi Megan Fox" nie wróżył nic dobrego. Lubi, nie lubi, lubi, nie lubi… ech.

Scarlett666

Może Megan w ramach 'przeprosin' umyła mu auto ; P. A może nawet dwa, skoro jej postać ma mieć jeszcze większe znaczenie xd.

Proszę czekać…