"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Znamy scenarzystów Uncharted 0

W sieci dzisiaj pojawiła się informacja, iż Joshua Oppenheimer oraz Thomas Dean Donnelly zajmą się napisaniem scenariusza do filmowej adaptacji gry komputerowej pt. Uncharted. Oboje pracowali nad skryptami do takich filmów jak: Sahara, I uderzył grom oraz nadchodzących Dead of Night i nowego Conana.

Screen z gry pt. Uncharted

Według wcześniejszych informacji scenariusz do tego projektu miał pisać Kyle Ward, ale najwyraźniej musiał zrezygnować z udziału w tym projekcie. Całość powstaje dla studia Columbia Pictures.

Gra opowiada o przygodach Nathana Drake’a, potomka jednego z największych żeglarzy i podróżników – Sir Francisa Drake’a. Podobnie jak sławny przodek, Nathan swoje życie poświęca przygodzie, poszukiwaniu skarbów i rozwiązywaniu zagadek. Historia przestawiona w grze śledzi najważniejszą wyprawę Nathana, podczas której w wydobytej z morza trumnie Sir Francisa, bohater znajduje dziwny pamiętnik, zamiast resztek ciała. Wskazówki zawarte w znalezisku zaprowadzą Nathana wraz z przyjaciółmi na tajemniczą wyspę, gdzie odnajdą odpowiedzi na dręczące ich pytania.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…