"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kac Vegas najlepszym filmem? 0

W amerykańskich gazetach pojawiła się reklama zachęcająca do kupna DVD i Blu-ray z filmem Kac Vegas. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, iż reklamuje się jako "Najlepszy Film". Czyżby oznaczało to, iż Warner Bros wierzy, iż związku z tym, że w tym roku nominowanych do Oscarów będzie 10 filmów do i znajdzie się nominacja dla tej produkcji?

Kac Vegas (2009)

Cóż szczerze mówiąc wątpimy w to. Dokładne oględziny plakatu jednoznacznie z kolei wskazują, iż jest to żart producentów, którzy bardziej liczą na nagrodę w Złotych Globach. Tam mają szansę na wygraną, ponieważ będzie nominowany w kategorii "Najlepsza komedia lub musical". Co więcej w tych nagrodach ma ogromne szansę na wygranie.

Zbliżenie na plakat promocyjny Kac VegasZbliżenie na plakat promocyjny Kac Vegas

Z drugiej jednak strony, kto wie czy nie znajdzie się nominacja do Oscarów dla tej produkcji?

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Kazio

Nie widzę tego filmu jako nagrodzonego nawet Złotym Globem, choć z drugiej strony komuś nagrodę muszą przyznać, ale nominacja do Oscara to już przesada, chociaż nie takie cuda się zdarzały. Może Złota Malina…

Ronaldinho

Takich filmów do Oscara się nie nominowało i nominować nie powinno, to świetny film, ale jako po prostu komedia, nic więcej. Więc oczywistością jest, że chodzi o Złote Globy.

Quagmire

Plakat który wspiera od razu 2 kampanie, no ale nie przesadzałbym, to, że zwiększono liczbę nominowanych, nie znaczy, że Akademia będzie aż tak bardzo szła za wynikami Box Office’u. Chociaż kto wie…

Proszę czekać…