"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kevin Smith o fanach Zmierzchu 4

Reżyser Kevin Smith podczas tegorocznego Comic-Con w San Diego powiedział kilka słów o fanach produkcji Zmierzch i Księżyc w nowiu. Filmik z jego wypowiedzią od dłuższego czasu krążył po internecie, ale dopiero po wyjątkowym sukcesie sequela na nowo zdobył zainteresowanie widowni, która niezbyt lubi wampiry z tych produkcji.

Reżyser Kevin Smith

Dowiedz się, co takiego mówi reżyser. (Tylko dla anty-fanów Zmierzchu).

Jeśli jesteś niezadowolony z faktu, iż produkcja Księżyc w nowiu zdobyła taki sukces pomyśl tak jak myśli o tym reżyser. Na chwilę obecną fanami tej produkcji są 14-latki lubiące wampiry. Ale już za parę lat będą to 18-latki, które chcą czegoś więcej niż dobre wampirzyki jak Edward. A to może być pozytywne dla wszystkich innych fanów tych mrocznych postaci.

Cóż nie sposób się z reżyserem nie zgodzić.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z wypowiedzią reżysera (wersja anglojęzyczna):

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Scarlett666

Dokładnie… Jeszcze 30 lat temu straszyło 'Miasteczko Salem' Stephena Kinga, dzisiaj nawet jak je przeczytałam, to mnie nie ruszyło, bo ciągle miałam skojarzenia z wampirami w stylu Micka St. Johna, Spike’a czy jakiegoś innego Angela ; D.

Kazio

Brawa dla Kevina! Ma rację, kiedyś wampirami się straszyło dzieci, a teraz każda dziewczyn(k)a chciałaby zostać przez takiego dziabnięta.

Proszę czekać…