Johnny Knoxville zdobył Amerykę 0

Nowy film z udziałem Johnny'ego Knoxville'a zdobył szczyty amerykańskiego box office'u. Jackass Number Two, w którym wystąpili Johnny Knoxville, Bam Margera, Steve-O i Chris Pontius, w pierwszy weekend obecności w amerykańskich kinach zarobił 28 milionów dolarów, co dało mu pierwsze miejsce. Pierwszy pełnometrażowy film z tej serii obecny na ekranach w 2002 roku Jackass: Świry w akcji zarobił w sumie 64 miliony dolarów. Obraz jest oparty na popularnym serialu telewizyjnym stacji MTV.

Miejsce drugie należy również do debiutanta. Zajęła je produkcja Fearless z Jetem Li w roli głównej. Jest to opowieść o chińskim mistrzu sztuk walki Huo Yuanjia, który założył organizację Jin Wu Sports Federation. Obraz w reżyserii Ronny'ego Yu zarobił 10 milionów dolarów.W tym tygodniu po raz pierwszy w notowaniu znalazł się obraz Flyboys. Bohaterem jest młody Amerykanin, który na ochotnika zgłosił się do francuskiego wojska, zanim USA przystąpiło do I wojny światowej. W rolach głównych zagrali James Franco, Scott Haze, Philip Winchester i Michael Jibson. Zysk 6 milionów dolarów zapewnił produkcji czwartą pozycję.

Ostatnią nowością, która trafiła do pierwszej dziesiątki jest dramat Wszyscy ludzie króla z udziałem Seana Penna, Anthony’ego Hopkinsa, Kate Winslet i Marka Ruffalo. Scenariusz do obrazu powstał na motywach powieści Roberta Penna Warrena. Za kamerą stał Steven Zaillian. Dramat zarobił niecałe 4 miliony dolarów i z takim wynikiem zajął pozycję siódmą.

Zeszłotygodniowy zwycięzca, obraz z udziałem Dwayne'a The Rock Johnsona, Gang z boiska, spadł na pozycję trzecią, zarabiając niecałe 10 milionów dolarów. Największe straty wśród widowni natomiast stały się udziałem dreszczowca Czarna Dalia z Joshem Hartnettem, Scarlett Johansson i Hilary Swank. Obraz stracił 55 procent widowni i znalazł się na pozycji szóstej.

megafon.pl

comingsoon.netcomingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

majron 2006-09-25

jackass jest taki fajny i w ogole :) ale trzeba im oddac ze ladnie wbili sie w nisze w przemysle rozrywkowym :) za to szacunek napewno :) poza tym sa beznadziejni :)

Anonimowy 2006-09-25

Jackass Number Two – oscar 2006 :-)

Anonimowy 2006-09-25

Ronaldinho, masz rację, to nie jest śmieszne, to żałosne. Banda kretynów robi sobie krzywdę i ośmiesza się ku uciesze tłumów. Nic, tylko czekać na polską premierę.

Ronaldinho 2006-09-25

To nie jest śmieszne, że jest na pierwszym miejscu. Jednynka to totalny odjazd, dwójka pewnie jest jeszcze lepsza.

Trophy 2006-09-25

Przecież dużo ludzi oglądać takie wybryki :D

Proszę czekać…