Johnny Knoxville zdobył Amerykę 0

Nowy film z udziałem Johnny'ego Knoxville'a zdobył szczyty amerykańskiego box office'u. Jackass Number Two, w którym wystąpili Johnny Knoxville, Bam Margera, Steve-O i Chris Pontius, w pierwszy weekend obecności w amerykańskich kinach zarobił 28 milionów dolarów, co dało mu pierwsze miejsce. Pierwszy pełnometrażowy film z tej serii obecny na ekranach w 2002 roku Jackass: Świry w akcji zarobił w sumie 64 miliony dolarów. Obraz jest oparty na popularnym serialu telewizyjnym stacji MTV.

Miejsce drugie należy również do debiutanta. Zajęła je produkcja Fearless z Jetem Li w roli głównej. Jest to opowieść o chińskim mistrzu sztuk walki Huo Yuanjia, który założył organizację Jin Wu Sports Federation. Obraz w reżyserii Ronny'ego Yu zarobił 10 milionów dolarów.W tym tygodniu po raz pierwszy w notowaniu znalazł się obraz Flyboys. Bohaterem jest młody Amerykanin, który na ochotnika zgłosił się do francuskiego wojska, zanim USA przystąpiło do I wojny światowej. W rolach głównych zagrali James Franco, Scott Haze, Philip Winchester i Michael Jibson. Zysk 6 milionów dolarów zapewnił produkcji czwartą pozycję.

Ostatnią nowością, która trafiła do pierwszej dziesiątki jest dramat Wszyscy ludzie króla z udziałem Seana Penna, Anthony’ego Hopkinsa, Kate Winslet i Marka Ruffalo. Scenariusz do obrazu powstał na motywach powieści Roberta Penna Warrena. Za kamerą stał Steven Zaillian. Dramat zarobił niecałe 4 miliony dolarów i z takim wynikiem zajął pozycję siódmą.

Zeszłotygodniowy zwycięzca, obraz z udziałem Dwayne'a The Rock Johnsona, Gang z boiska, spadł na pozycję trzecią, zarabiając niecałe 10 milionów dolarów. Największe straty wśród widowni natomiast stały się udziałem dreszczowca Czarna Dalia z Joshem Hartnettem, Scarlett Johansson i Hilary Swank. Obraz stracił 55 procent widowni i znalazł się na pozycji szóstej.

megafon.pl

comingsoon.netcomingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

majron

jackass jest taki fajny i w ogole :) ale trzeba im oddac ze ladnie wbili sie w nisze w przemysle rozrywkowym :) za to szacunek napewno :) poza tym sa beznadziejni :)

Anonimowy

Jackass Number Two – oscar 2006 :-)

Anonimowy

Ronaldinho, masz rację, to nie jest śmieszne, to żałosne. Banda kretynów robi sobie krzywdę i ośmiesza się ku uciesze tłumów. Nic, tylko czekać na polską premierę.

Ronaldinho

To nie jest śmieszne, że jest na pierwszym miejscu. Jednynka to totalny odjazd, dwójka pewnie jest jeszcze lepsza.

Trophy

Przecież dużo ludzi oglądać takie wybryki :D

Proszę czekać…