Powrót Stryszka Filmowego 7

Po czteromiesięcznej przerwie wracamy do regularnego wydawania programu traktującego o filmach pod tytułem Stryszek filmowy.

Stryszek Filmowy

By projekt mógł prężnie się rozwijać, musieliśmy dokonać innowacji, które nam to zagwarantują. Zmiana najbardziej będzie widoczna wśród prowadzących, którzy co tydzień będą gościć na ekranach Waszych monitorów.

Zapraszam do czytania szczegółów.

Stryszek Filmowy będzie od 3 grudnia ukazywać się regularnie, co czwartek. Projekt wspólnie będziemy tworzyć i prężnie rozwijać wraz z kwartalnikiem Qfant, z którym nawiązaliśmy współpracę.

Głównym prowadzącym pozostaje nasz redaktor, Artur Tojza, a Adam Siennica przenosi się tam, gdzie czuje się najlepiej, czyli za kamerę. Druga osoba prowadząca może być dla Was pozytywnym zaskoczeniem, dlatego że będzie to kobieta, Kasia Truskolaska. Zachęcamy do sprawdzenia, jak będą wyglądać rozmowy, dysputy i ostre kłótnie pomiędzy tymi dwoma postaciami pełnymi filmowej wiedzy, jak i niesamowitej upartości. Możemy Wam obiecać, że tym razem to Artur zostanie zagadany na "śmierć".

Forma programu ulegnie małej zmianie, ponieważ likwidujemy część poświęconą premierom DVD, a to miejsce zastąpi drugi temat programu. Pozostałe części, czyli przegląd premier tygodnia i tematy tygodnia pozostaną w tej samej konwencji.

Co dwa tygodnie, zamiast drugiego tematu tygodnia, będzie kącik literacki poświęcony książkom i ich ekranizacjom. Mamy nadzieję, że taka forma bardziej przypadnie Wam do gustu.

Najbliższe tematy programu: Ewolucja gatunku horroru, Kino katastroficzne.

Dla przypomnienia zapraszam do zapoznania się z poprzednimi odcinkami:
ODCINEK 1
ODCINEK 2
ODCINEK 3
ODCINEK 4
ODCINEK 5

Zapraszamy do aktywnego oglądania, komentowania i sugerowania nam wszystkiego, co Wam przyjdzie do głowy, bowiem to Wy jesteście współtwórcami tego projektu jako nasi widzowie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

I ja bardzo chętnie obejrze nowe odcinki :)

Redox

Nawet nie wiedziałem o takiej akcji! Będę musiał nadrobić te pięć odcinków.
Również czekam z niecierpliwością i życzę samych sukcesów :)

Darth_Artur

Ja również z niecierpliwością czekam na nową część.

Trophy

Cieszę się, że powracacie! I to ze zmianami!
To w takim razie czekam do 3 grudnia z niecierpliwością. :-)

Proszę czekać…