Stryszek Filmowy Reaktywacja

Stryszek Filmowy

Po czteromiesięcznej przerwie wracamy do regularnego wydawania programu traktującego o filmach pod tytułem Stryszek filmowy.

Jak zapowiadaliśmy, podczas oglądania zauważycie kilka bardzo widocznych zmian i innowacji. Przede wszystkim, Adam Siennica zmienił swoją rolę z prowadzącego na operatora i montażystę, więc jest tam, gdzie być lubi.

Obok Artura Tojzy program będzie teraz prowadzić Katarzyna Truskolaska. Dzięki jej zdolnościom zagadania Artura, będzie mogła ukazać zupełnie odmienny, kobiecy punkt widzenia.

Tematami tygodnia w dzisiejszym odcinku są: Ewolucja gatunku horror i Kino katastroficzne.

Stryszek filmowy jest projektem, który robimy w ramach współpracy z kwartalnikiem Qfant, dzięki czemu będzie się szybko i prężnie rozwijać.

Zachęcamy do opinii, sugestii czy uwag – nawet tych negatywnych. Pamiętajcie, ten program jest dla Was i Wy jesteście jego współtwórcami.

Za tydzień tematem tygodnia będzie postać Sandry Bullock. W ramach drugiego tematu będzie nowy co dwutygodniowy dział zwany Kącikiem Literackim. Będziemy tam poruszać kwestie książek i ich ekranizacji. Zatem w najnowszym odcinku będzie temat na czasie, czyli Zmierzch i jego ekranizacje. Obiecujemy, że tak książki, jak i filmy zostaną rozebrane na części pierwsze.

Z powodów wyjątkowych ten odcinek jest nieco wcześniej! Życzymy miłego oglądania!