"May the Force Be With You"

Pierwsi aktorzy w Obcy kontra Predator 2 0

Reiko Aylesworth i Steven Pasquale zagrają główne role w kontynuacji filmu Obcy kontra Predator z 2004 roku.

Gwiazda serialu 24 godziny Reiko Aylesworth i Steven Pasquale (Sześć stóp pod ziemią) zagrają główne role w filmie Alien vs. Predator 2. Są to pierwsi aktorzy zaangażowani w ten projekt. Scenariusz napisał Shane Salerno. Obraz wyreżyserują bracia Colin Strause i Greg Strause. Za produkcję odpowiedzialny jest John Davis i Wyck Godfrey.

Kadr z filmu Obcy kontra Predator 2004Kadr z filmu Obcy kontra Predator 2004

Zdjęcia do filmu rozpoczną się na początku przyszłego tygodnia w Vancouver.

Datę premiery zaplanowano na 10 grudnia 2007 roku.

Alien vs. Predator 2 (Obcy kontra Predator 2) to sequel hitu z 2004 roku pt. Obcy kontra Predator. Pierwsza część filmu opowiada o grupie naukowców, którzy wyruszają na Antarktydę. Wcześniej natomiast specjalne satelity wykryły mocne źródło ciepła. Po przybyciu na Antarktydę naukowcy odkrywają, że tym źródłem ciepła jest dziwna piramida. Wchodzą do niej i zaczynają ją badać. Niestety okazuje się ona wielką bazą Obcych. Na pomoc człowieku przybywają Predatory, które zmierzą się w pojedynku z Obcymi.

Przed filmem Obcy kontra Predator powstały cztery części Obcego i dwie części o Predatorze. Największą sławę przyniosły pierwsze części filmów. Obcy – 8 pasażer Nostromo otrzymał nominację do Oscara za scenografię, zaś dla Predatora, z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej, została przyznana nominacja do Oscara za efekty specjalne.

Reiko Aylesworth/sf-radio.netReiko Aylesworth/sf-radio.net

Steven Pasquale/theatermania.comSteven Pasquale/theatermania.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Anonimowy

Ronaldinho, zanim wrzucisz coś jako newsa, sprawdź w wordzie, czy nie narobiłeś byków. Bo pisze się Antarktydę, nie Antarktyde… Myślałem, że zwyczajnie nie wcisnąłeś ALT, ale wszędzie jast to E na końcu. Popreaw to, proszę.

A, i opis filmu mógłbyć wziąć dystrybutorski, bo pisanie ich raczej ci nie wychodzi.

Pozdro.

I chyba nie można napisać 'Początek obsady'

Proszę czekać…