Kevin znów w święta

Kadr z filmu Kevin sam w domu (1990)

Stacja telewizyjna Polsat nie zaskoczyła w tym roku swoją ramówką świąteczną. Oznacza to, iż jak "tradycja" nakazuje obejrzymy Kevina sam w domu, Kevina sam w Nowym Jorku oraz Szklaną pułapkę. Jedyna świąteczna nowość to premiera telewizyjna (w ogólnodostępnej telewizji) produkcji Artur i Minimki.

Logo stacji PolsatLogo stacji Polsat

Świąteczne zmiany w telewizji Polsat rozpoczną się 24 grudnia. W tym dniu na antenie pojawią się przede wszystkim komedie. Wśród nich zobaczymy: Miasto bez świąt, Odlotowy prezent gwiazdowy, Prezent na święta. Hitem tego dnia na pewno okaże się Kevin sam w domu, który zobaczymy już po raz kolejny.

Na pierwszy dzień świat (25 grudnia) stacja Polsat pokaże między innymi: Casper straszy w Boże Narodzenie, Brzdąc w opałach, Święta Last Minute. Dzień zakończą dwa wielkie hity należące do naszej Polskiej tradycji: Kevin sam w Nowym Jorku i Szklana pułapka.

W drugi dzień świąt (26 grudnia) telewidzowie stacji Polsat będą mogli obejrzeć premierowo w Polskiej telewizji Artur i Minimki oraz stałe pozycje świąteczne: Noc Wigilijną, Sam w domu po raz trzeci i Quiz Show.

I teraz pytanie do Was, wyobrażaliście sobie święta bez Kevina? Bo my nie.

(www.wirtualnemedia.pl)


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux