"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Złe wieści dla fanów Bourne'a 0

Po tym jak niedawno z reżyserii czwartej części przygód Jasona Bourne’a wycofał się Paul Greengrass nad taką samą decyzją zastanawia się Matt Damon, który był dotychczas jedynym odtwórcą tej postaci. Aktor powiedział, iż jeśli faktycznie reżyser nie zajmie się produkcją nowego filmu to i on nie będzie widział sensu udziału w tym projekcie.

Matt Damon w filmie Ultimatum Bourne'a (2007)

Przypomnijmy, iż Paul Greengrass zrezygnował z prac przy filmie po tym jak nie mógł się dogadać z producentami nowej części. Według słów reżysera chcieli oni zbyt mocno ingerować przy powstawaniu scenariusza.

Aktor Matt Damon w wywiadzie, jaki niedawno udzielił powiedział, iż na chwilę obecną powstrzymuje się z jasnymi deklaracjami. Chce poczekać i zobaczyć czy faktycznie Greengrass nie będzie pracował przy nowym filmie. Jeśli tak będzie to zamierza zrezygnować z udziału w nim.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Santanico

to,że Greengrass zrezygnował z reżyserii jeszcze nie skreślało tego filmu – w końcu "tożsamość bourne’a" (która jest świetnym filmem) nakręcił Doug Liman i jeśli 4 powierzono by w ręce dobrego reżysera to mogłaby powstać niezła kontynuacja.no ale jeśli Matt Damon zrezygnuje to producenci powinni sobie ten projekt odpuścić.bo w końcu jak reklamowano m.in."krucjatę…" – Matt Damon is Jason Bourne.kropka

Proszę czekać…