"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Jacob zostanie Maxem Steel'em 0

Znany z serii filmów Saga Zmierzch, Taylor Lautner, zagra główną rolę w nowym projekcie studia Paramount Pictures pt. Max Steel. Nad scenariuszem aktualnie pracują J.P. Lavin oraz Chad Damiani. Główny bohater filmu jest inspirowany słynną zabawką firmy Mattel, która pod koniec ubiegłego wieku spodobała się chłopcom na całym świecie.

Taylor Lautner

Max Steel vs Taylor LautnerMax Steel vs Taylor Lautner

Firma Mattel rozpoczęła sprzedaż zabawek w 1999 roku. W latach 2000- 2002 w Amerykańskiej telewizji emitowany był serial animowany, w którym głównym bohaterem był właśnie Max Steel.

Josh McGrath to 19-letnia gwiazda sportów ekstremalnych. Po śmierci rodziców wychowuje go partner biznesowy ojca, który jest również agentem kontrwywiadowczej tajnej organizacji o nazwie N-Tek. Kiedy siedziba N-Teku zostaje zaatakowana, Josh przypadkowo dostaje się w pole rażenia nanomaszyn, które wnikając w ciało chłopaka wysysają z niego życie. Aby zapobiec jego śmierci przybrany ojciec postanawia naładować go energią transfazową. Od tego momentu chłopiec posiada niezwykłą siłę. Przybiera imię Maxa Steela i rozpoczyna pracę w N-Teku. Jego zadaniem jest rozprawienie się z wszystkimi przestępcami na naszej planecie.

Twórcy filmu liczą, iż udział Lautnera w projekcie przyciągnie do kin także kobiety. Co myślicie o tym pomyśle? Pasuje wam jako Max Steel?

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

caryca84

Tym lepiej :)

regoat

on mial doczepiane wlosy przeciez :)

MJ_MARTINO

Ma takie małe chińskie oczy jakby się najarał :P haha
Złapał wiatr w żagle wiec korzysta ;) parę baniek $ zgarnie i się chłopak dorobi ;)

caryca84

Dobrze, że ściął włosy :)

Proszę czekać…