"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Aktorski plakat z Kick-Ass 3

W sieci pojawił się aktorski plakat z filmu pt. Kick-Ass. Na posterze możemy przyjrzeć się jednemu z bohaterów filmu, którym jest Red Mist. W postać tą wcielił się znany z filmu Supersamiec młody aktor – Christopher Mintz-Plasse. Planowana data premiery tej produkcji to kwiecień 2010 roku.

Red Mist z filmu Kick-Ass (2010)

Głównym bohaterem filmu jest Dave Lizewski. To niczym niewyróżniający się uczeń szkoły średniej mieszkający samotnie ze swym ojcem. Ma kilkoro przyjaciół i jest wielkim fanem komiksów. Jego życie nie jest fascynujące ani trudne. Prześlizguje się z dnia na dzień. Pewnego dnia chce to zmienić – podejmuje prostą decyzję: zostanę Superbohaterem! Mimo iż wie, że nie posiada żadnej mocy. Własnoręcznie szyje sobie kostium i rozpoczyna serie ćwiczeń mających dodać mu krzepę. Początkowo wszystko idzie dobrze, aż do momentu, w którym zadziera z lokalnymi gangsterami.

W Kick-Ass występują: Aaron Johnson, Nicolas Cage, Lyndsy Fonseca, Chloë Grace Moretz oraz Mark Strong. Zapraszamy do obejrzenia plakatu:

Red Mist na plakacie z filmu Kick AssRed Mist na plakacie z filmu Kick Ass

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Ronaldinho 2009-12-05

Jak w Polsce w miarę szybko będzie premiera, to się wybiorę do kina. Świetny plakat, wcześniej świetny zwiastun, który do końca nie pokazuje czym film naprawdę będzie, czyli hard R :)

Patryk Biernacki 2009-12-05

Nie ma to jak zachowanie perspektywy na plakatach. Ciekawie się prezentuje.

Quagmire 2009-12-05

Kolejny niezły plakat z tego filmu.

Trophy 2009-12-05

Bardzo ciekawy plakat i tagline.
Fabuła filmu również interesująca. Zachęciła mnie do obejrzenia.

Proszę czekać…