McG nadal reżyserem Terminatorów? 0

McG brał niedawno udział w czacie promującym premierę Terminator: Ocalenie na Blu-ray i wyjawił, że wciąż planuje reżyserię Terminator 5 i 6.

Terminator: Ocalenie

Jest to dość dziwne, ponieważ Halcyon group w tym tygodniu wyjawiło, że do 1 lutego zakończy się cała sprawą z wystawienie na aukcji praw do serii. Oznacza to, że obecni właściciele praw nie będą mieli nic do powiedzenia przy kolejnych produkcjach.

Terminator Ocalenie nie zarobił wiele na świecie. Obraz o budżecie około 200 milionów (bez reklam) zarobił 371.4 miliona dolarów.

Czy McG powinien reżyserować kolejną część? Czy może wady czwartej to wina scenarzystów?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

mysza_007

to była kwestia w którym momencie przyszłości zostanie osadzona akcja filmu , pojawienie się w filmie terminatora-arniego sugeruje , że był to ten moment kiedy to ludzie zaczynali przeważać dzięki Johnowi (była o tym mowa w 1-szej części) i maszyny z tego powodu wysyłają arniego w przeszłość by zabił Sarę
ale szczerze przyznam , że też sobie to trochę inaczej wyobrażałem…..

Michal_Dajer

Muszę przyznać, że akurat chciałem zobaczyć kontynuację Terminatora bowiem zupełnie inaczej wyobrażałem sobie jak ma wyglądać ta produkcja. Niestety McG porządnie ją skopał i najfajniej byłoby gdyby ktoś nakręcić kolejną cześć, ale zupełnie ignorując to co się działo w Terminator: Salvation.
Osobiście bardzo ciekaw byłem jak może wyglądać walka ruchu oporu z terminatorami. Chociaż w mojej wyobraźni to wyglądało bardziej jak taka partyzanckie akcje w których ludzie muszą radzić sobie z przewagą militarną wroga. No i zupełnie inaczej wyobrażałem sobie schronienia ludzkie. Nie w jakiejś bazie wojskowej, ale w kanałach, bunkrach… świetnie ukrytych. Coś w stylu tego co pokazywał Cameron w części pierwszej i drugiej.

dannyXXX

Niektórzy nie wiedza kiedy dac sobie siana.Przyklady: Final Destination, Saw,Terminator itp.
Ile mozna walkowac w kółko to samo?

Quagmire

A McG nadal zadowolony z siebie, mina mu zrzednie gdy będzie całował klamki w drzwiach prezesów wielkich wytwórni. W końcu dla nich jesteś taki jak twój ostatni film.

Proszę czekać…