Stryszek Filmowy odc. 7

Zapraszamy do kolejnego odcinka "Stryszku Filmowego"

Witam Was w najnowszym odcinku Stryszku filmowego. Biorąc sobie do serca wasze rady, podyskutowaliśmy nad możliwy zmianami i prezentujemy tego efekt. Pierwsza istotna zmiana, to ilość materiału filmowego, którą zwiększyliśmy i to znacznie. Ma to na celu urozmaicić nasz program.

Drugą zmianą jest dodanie zdjęć, zarówno postaci, jak i plakatów filmów czy okładek książek w wypadku Kącika literackiego. Mam nadzieję, że to również przypadnie Wam do gustu. Dodaliśmy również muzykę na napisach końcowych, jednak w czasie trwania programu, póki co, nie da rady tego zrobić.

To na razie tyle z istotnych zmian. Jednak kolejne, w krótkim czasie, znów nastąpią. Oczywiście na korzyść programu.

W dzisiejszym odcinku prezentujemy po raz pierwszy Kącik literacki. Jak informowaliśmy Was wcześniej, będzie się on pojawiał co dwa tygodnie. W tym odcinku rzuciliśmy się na najbardziej aktualny temat, czyli sagę Zmierzch, Stephenie Meyer. Oceniamy tu nie tylko dzieło literackie, ale również ekranizacje dwóch pierwszych części. Jest to też rozwinięcie tego tematu, sprzed tygodnia, gdzie owa saga była poruszona w temacie o ewolucji horroru.

W temacie tygodnia, rozmawiamy o osobie Sandry Bullock. Prezentujemy jej ciekawsze filmy, rozwój kariery oraz jak się prezentuje na ekranie. Sądzę, ze temat powinien zainteresować wszystkich wielbicieli komedii, gdyż właśnie w takich produkcjach, tę aktorkę najczęściej można spotkać.

Jeśli idzie o premiery tygodnia, to mamy ich w tym tygodniu raptem dwie. Postanowiliśmy więc trochę się nad nimi po pastwić, aby nie nudziło się wam.

Serdecznie zapraszam wszystkich do oglądania, komentowania, dyskutowania i krytykowania.


PREMIERY TYGODNIA


KĄCIK LITERACKI – SAGA "ZMIERZCH"


TEMAT TYGODNIA – SANDRA BULLOCK

Źrodło: własne


Artur Tojza
Zagorzały kolekcjoner Magic: the Gathering, fan gier ze stajni Black Isle oraz słodyczy :) Poniżej link do mojego bloga z moimi autorskimi tekstami: http://vermin.bloog.pl/