"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Gwiazdy śpiewają Ciacho 0

We wtorek wieczorem w programie Kuby Wojewódzkiego gwiazdy filmu "Ciacho" zaśpiewali piosenkę promującą film Patryka Vegi pt. Ciacho. Teraz zaś zapraszamy wszystkich do obejrzenia teledysku tej piosenki. Przypominamy, iż film zadebiutuje na ekranach naszych kin już 8 stycznia 2010 roku.

Ciacho (2010)

Ciacho, to pełna rozmachu i fantazji, trzymająca w napięciu i bogata w dowcipne dialogi opowieść o tym, że każdy może stać się bohaterem i znaleźć swoją drugą połówkę.

Basia (Marta Żmuda-Trzebiatowska) to dziewczyna, która potrafi rzucić na kolana niejednego strongmana. Tymczasem jej bracia są… trochę inni. Dawid (Tomasz Karolak) – zna się na modzie lepiej od Beckhama Karolek (Paweł Małaszyński) – marzy by być jak Rambo i walczyć niczym Ninja. Krzyś (Marcin Bosak) – to pantoflarz i doskonały kucharz w jednym, który żyje na zwolnionych obrotach. Kiedy jednak Basia wpadnie w tarapaty, a jej narzeczony Jan (Tomasz Kot) ujawni swoje prawdziwe oblicze, nieporadni, ale zdeterminowani bracia zrobią wszystko, żeby uratować ukochaną siostrę. Zanim jednak wywrócą cały świat do góry nogami na drodze spotkają kilka nieplanowanych zwrotów akcji i… intrygujących kobiet. Zdecydowana bizneswoman (Joanna Liszowska), roztrzepana adwokat (Marieta Żukowska) i seksowna pani psycholog (Danuta Stenka) nie oprą się wdziękom trzech braci.

Zobacz zdjęcia z wizyty ekipy w programie Kuby Wojewódzkiego:

Ekipa Ciacha u Kuby WojewódzkiegoEkipa Ciacha u Kuby Wojewódzkiego Ekipa Ciacha u Kuby WojewódzkiegoEkipa Ciacha u Kuby Wojewódzkiego

Ekipa Ciacha u Kuby WojewódzkiegoEkipa Ciacha u Kuby Wojewódzkiego Ekipa Ciacha u Kuby WojewódzkiegoEkipa Ciacha u Kuby Wojewódzkiego

oraz obejrzyj teledysk:

(Informacja prasowa, źródło zdjęć: FremantleMedia Polska)

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

mysza_007

żenada!! i tacy ludzie uważają się za artystów??no przecież poziom disco polo jest wyższy. ludzi odpowiedzialnych za ten klip powinno się internować , jeśli to ma być kawałek promujący film to ja jestem tylko ciekaw do jakiego targetu on jest skierowany…..

Quagmire

Żenujące, a nie śmieszne "bo jestem wspaniałym łupem, możesz zjeść mnie z czerwonym ketchupem". Wyłączyłem.

Metreszen

Coraz lepiej dzieje się w polskim kinie ^^

Proszę czekać…