Premiera Avatara - pozytywne recenzje! 9

Wczoraj w Londynie miała miejsce premiera oczekiwanego Avatara w reżyserii Jamesa Camerona. Szczęśliwcy z prasy, którzy mieli okazję obejrzeć ten film, zasypali Internet recenzjami, które wahają się od umiarkowanie pozytywnych do niesamowicie entuzjastycznych.

Avatar

Czyżby film był przepowiadaną rewolucją w kinie?!

Wszystko wskazuje na to, że tak. Recenzenci podkreślają powrót Camerona w chwale, nazywając go "królem świata". Chwalą mistrzostwo wizualne, dodając, że pierwszy raz w historii animowane postacie dają nam złudzenie fotorealizmu i przede wszystkim, w ich oczach po raz pierwszy nie widać pustki. W skrócie, recenzje podkreślają, że wizualnie jest to zapowiadana rewolucja i dodają, że magia powróciła do kin.

A jak ma się do tego historia?

I tutaj Cameron dostaje najwięcej pochwał, bo jego worek pełen "efektownych bajerów" nie przyćmiewa ani na chwilę wielkiej, ponadczasowej, oryginalnej historii, która wciąga, porusza i bawi. Podkreślają, że widać w niej inspiracje westernem czy Wietnamem, lecz każda wielka historia budowana jest na przeszłości i Cameron o tym pamiętał, budując na tym całą swoją opowieść.

Pozostaje nam czekać do 25 grudnia, by przekonać się o tym na własne oczy. Mam nadzieję, że to wszystko się sprawdzi i z ulgą powiem po seansie – MAGIA POWRÓCIŁA DO KIN

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

NINA1972bstok

Dziś byłam w kinie.AVATAR to najlepszy film jaki widziałam w życiu.Coś niesamowitego!!!Widać tu jak człowiek może być zły,niszczyć coś dobrego i pięknego.A obok tego zła żyją cudowni tubylcy,integrują się z przyrodą dosłownie!!,ciałem i duszą.Ten film poruszy każdego,nawet o mrocznym sercu i zmusi nad refleksją.Niesamowite efekty,widoki,grafika,coś pięknego i wzruszającego zarazem.Nawet latające smoki i inne stwory,potrafią tam walczyć o swoją planetę,gdy ta o to poprosi.Coś niesamowitego!!!Pozdrawiam i idzcie na ten film ,naprawdę warto.Ja wciąż przeżywam spotkanie z tymi postaciami.Piękne to.

latek

idę 26 12 09 na premierę i mam gdzieś tych gienialnych krytykuf filmowych sam ocenię ten film a te wydmuszki krytykanckie też mam gdzieś .Pozdro

kebab666

reklama dźwignią handlu.
tak czy owak zobaczymy co te niebieskie stworki potrafią :))

Redox

Jeżeli o mnie chodzi to w ogóle nie przejmuję się jakimiś plusami czy minusami. Tak samo sprawa z recenzjami, ich użytecznością. To czy ktoś kliknie "TAK" lub "NIE" interesuje mnie tyle co zeszłoroczny śnieg. Jestem tylko ciekawy ile osob czyta recenzje, wszelkie opinie od "a" do "z"…
Jeżeli chodzi o "Avatara" to mnie trochę uspokoiliście. Chociaż nie zawsze świetne recenzje świadczą o faktycznym stanie "produktu". Ale miejmy nadzieję na ogromny come back Camerona i jeszcze większy sukces.

Quagmire

Mam nadzieję, że jestem w błędzie. Co do plusowania i minusowania to zgadzam się, nie ma co utrzymywać tej funkcji skoro prowadzi ona tylko do spięć i kłótni.

Proszę czekać…