Nowa gra ze świata Star Wars! 2

Nie jest to typowy nius filmowy, lecz jest to tak ważna i wielka wiadomość, że grzechem byłoby o niej nie wspomnieć.

Star Wars The Force Unleashed

Wczoraj na rozdaniu nagród VGA stacji Spike ogłoszono wedle zapowiedzi nową grę ze świata Gwiezdnych Wojen. Jest nią Star Wars The Force Unleashed 2.

Wydarzenie było promowane na wszelkie możliwe sposoby, dzięki czemu fani gier i Sagi Lucasa wypatrywali tego dnia z niecierpliwością. Jak to bywa z ogłoszeniem, mamy oczywiście bardzo klimatyczny zwiastun.

O fabule gry nic nie wiadomo, ani też o premierze, lecz widać po zwiastunie, że scenarzyści będą mieli trudny orzech do zgryzienia. Kto grał i obejrzy zwiastun, będzie wiedział o co chodzi, dla reszty mogą to być spoilery. Jak myślicie? Jak to rozwiążą? Zapraszam do komentowania.

Filmiki z gier często są tak dopracowane i klimatyczne, że same w sobie stają się dziełem sztuki ukazującej klimat, animację na świetnym poziomie i ciekawą akcję.

W tym roku jest to już drugi filmik, który "powala" fanów swoim klimatem, lecz zanim opiszę Wam pierwszy, zapraszam do oglądania niezwykłej zapowiedzi Star Wars The Force Unleashed 2.

OBEJRZYJ

Pierwszym takim filmikiem w tym roku była zapowiedź Star Wars: The Old Republic – nowego mmorpg w świecie Sagi. Wiele głosów mówiło, że sam krótki filmik był pod każdym względem lepszy niż cała Nowa Trylogia razem wzięta. Klimat, widowiskowa akcja, niesamowite pojedynki i mrok – nie widzieliście tego? Zapraszam do oglądania poniżej! Koniecznie trzeba to obejrzeć, bo sama zapowiedź to już odrębne dzieło, które można oglądać bez końca.

Jak Wam się podobają efekty pracy speców z LucasArts? Czy nie sądzicie, że zrobienie kiedyś filmu animowanego taką techniką i w takim klimacie byłoby ciekawym rozwiązaniem? Zapraszam do komentowania!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

MakroX 2009-12-14

Dzieki :).
Trailer super. Sam nie wiem w sumie ktorym lepszy bo w 2 zupelnie innych klimatach.
Ale z niecierpliwoscia czekam na gre w takim razie :D
A co do filmu to ja osobiscie nie jestem za animowany Gwiezdnymi Wojnami.

Adam_Siennica 2009-12-14

Zmienione. Dzięki za info.

MakroX 2009-12-14

Zawistumnu juz niestety nie ma… jesli to mozliwe to warto zmienic filmik pierwszy.

Adam_Siennica 2009-12-13

Lepszy, przyznaję, ale to nie oznacza, że akurat obecny klimat Wojen Klonów jest zły. TOR ma inny klimat, bardziej poważny etc. Jest to fajne, ale z drugiej strony dalekie od filmowej Sagi. Nie przeczę, że bym z chęcią to obejrzał, ale to nie oznacza, że będą psioczyć na Wojny Klonów, których klimat również mi się podoba :D
Wojny Klonów mają bardziej klimat ala Saga. A drugi sezon można porównać dosłownie do progresu i zmiany klimatu w kierunku mroczniejszy jak było pomiędzy Epizodem 4 a 5.

Darth_Artur 2009-12-13

No ale porównaj sobie CW do trailera TOR, wiem że drugie krótkometrażówka a pierwsze to serial… jednak klimat to klimat i ten trailer ma dożo lepszy.

Proszę czekać…