Stryszek Filmowy Odc. 8 7

Kolejny czwartek, więc nadszedł czas na ósmy odcinek Stryszka Filmowego. W tym tygodniu jest tylko jedna stara premiera w postaci obrazu pod tytułem Opowieść nr 52, więc postanowiliśmy w ogóle przeglądu premiery nie robić.

Stryszek Filmowy

Natomiast mamy dla Was dwa tematy tygodnia w postaci ewolucji bajek oraz omówienia historii aktora – Roberta Downeya Jr. Dziś już wielu z Was przypomniało sobie o nim, oglądając świetny zwiastun Iron Mana 2.

Cały czas pracujemy nad polepszeniem technicznym i merytorycznym programu, który jest przeznaczony dla Was, więc wciąż oczekujemy na konstruktywną krytykę i wszelkiego rodzaju sugestie, które mogą nam w tym pomóc.

Zapraszamy do oglądania!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Redox

Nad realizacją techniczną musicie jeszcze popracować, to jest niezaprzeczalne (chociaż w porównaniu do początkowych odcinków jest o niebo lepiej). Drugi filmik się wam bardzo udał. Te dziesięć minut zleciało dla mnie bardzo szybko. Może dlatego, że lubię tego aktora :)

Vermin

Jeśli chodzi o te wycinki. Wiem, że to słabo wygląda, ale jak Artur wyrzuca wszystko z siebie jednym tchem i w połowie zaczyna odbiegać od tematu
Dementuje pomówienie :P Jestem niewinny :D

Sol

Ronaldinho, o Avatarze i Cameronie porozmawiamy jak film zdąży już wejść do kin i każdy będzie mógł coś więcej powiedzieć na ten temat. Ale nie martw się, temat na pewno będzie, Artur nie odpuści ;)
Jeśli chodzi o te wycinki. Wiem, że to słabo wygląda, ale jak Artur wyrzuca wszystko z siebie jednym tchem i w połowie zaczyna odbiegać od tematu, albo ja się zaczynam za bardzo rozpływać nad urokiem bohatera odcinka, to trzeba to jakoś uciąć :D I niestety czasem to tak brutalnie wychodzi. Z czasem to się zmieni, miejmy nadzieję ;)
Genku, specjalnie dla Ciebie postaram się więcej machać przed kamerą ;) Nie chcę, żebyś był smutny :P

Filipie, co do polskiego dubbingu – nie raz to jest naprawdę dzieło sztuki, ale zdarzają się i tragicznie żałosne wtopy, jak np Prawdziwa historia kota w butach.
A jeśli chodzi o nasze dojrzewanie… No cóż, sądzę, że jednak coś więcej niż sentyment przemawia za wyższością starszych, Disneyowskich bajek nad tym, co serwują nam dzisiaj w kinie ;) Przede wszystkim brakuje mi tej ślicznej, łagodnej animacji, a do tego piosenek – Ilu z nas pamięta jeszcze ’Hakuna Matata", "Kolorowy wiatr", czy też "Ani słowa"? U mnie takie piosenki podśpiewuje się na zmianie :D
Teraz rzadko kiedy powstają takie bajki. Dlatego bardzo się cieszę na premierę "Księżniczki i żaby" ;)

Filip_Borkowski

Polski dubbing bardziej od oryginalnego to już stary temat, chyba jasne, że dobre tłumaczenie będzie lepiej zrozumiałe dla Polaka niż oryginał.
Oboje zapominacie, że podczas "ewolucji" bajki sami dojrzeliscie zarowno taka po prostu, jak i kulturalnie, wiecej rzeczy bedzie nudnych.
Tyle z uwag. Techniczne dużo lepsze!

Ronaldinho

No ja myślę, że w wydaniu za tydzień i za dwa dobrze by było pogadać o "Avatarze", 3D oraz o Jamesie Cameronie i jego filmach.

Proszę czekać…