Zwiastun Shreka 4! 0

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej zapowiedzi czwartej części Shreka pod tytułem Shrek Forever After.

Shrek 4

Patrząc na historię i krytykę wobec części trzeciej, czy można stwierdzić, że twórcy wyciągnęli wnioski? Czwarta część zapowiada się zabawnie, jako można rzec alternatywna wersja części 1 w myśl, "co by było gdyby…". Zapraszamy do oglądania i komentowania!

Premiera filmu zapowiadana na 21 maja 2010 roku.

Po pokonaniu smoka, uratowaniu pięknej księżniczki oraz ocalenia królestwa teściów księżniczki, Shrekowi powoli zaczyna brakować pracy. Zamiast wypędzać ludzi ze swojego domu coraz częściej zdarza mu się nawet dawać autografy. Pewnego dnia na jego drodze staje chytry karzeł Titelitur (znany z baśni braci Grimm) jego życie zostaje odmienione. Pod wpływem chytrego planu karła Shrek zostaje przeniesiony do alternatywnej rzeczywistości gdzie na ogry się poluje a jego ukochana Fiona w ogóle go nie zna. Przy pomocy swojego przyjaciela Osła i kota w butach ponownie będzie musiał zawalczyć o miłość swojego życia.

Shrek 4Shrek 4

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Quagmire

Fabuła czwórki miała odświeżyć serię, ale po tym zwiastunie raczej nie przekonuje. Strasznie wydumana i robiona na siłę powtórka z rozrywki.

Proszę czekać…