"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Rob Marshall chce kręcić Piratów 0

Nieco ponad miesiąc temu oficjalnie potwierdzono, iż nowym reżyserem filmu Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides, będzie Rob Marshall. Od tego czasu zmienił się szef Walt Disney Pictures i studio nie jest już tak chętne do nakręcenia kolejnych części tym bardziej, iż z projektu prawdopodobnie wycofa się Johnny Depp.

Reżyser Rob Marshall i Jack Sparrow

Reżyser Rob Marshall w rozmowie z dziennikarzem powiedział, iż wciąż ma nadzieję, że czwarta część przygód Jacka Sparrowa jednak powstanie. Jest gotowy nawet na przesunięcie terminu rozpoczęcia zdjęć byle tylko nie kolidowały one z planami Deppa, który na wiosnę ma rozpocząć zdjęcia do filmu The Tourist (wystąpi u boku Angeliny Jolie).

Zupełnie inną kwestią jest fakt, iż do końca nie wiadomo, jaka będzie fabuła Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides. Z tego, co nieoficjalnie wiadomo to aktualnie nie ma nawet szkicu scenariusza na podstawie, którego miałaby ona powstać. A to oznaczałoby mało czasu na napisanie dobrej fabuły.

Miejmy nadzieję, iż nie zrobią filmu na siłę. Tym bardziej, iż Piraci z Karaibów to jeden z najciekawszych filmów przygodowych ostatnich lat.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

candace

Nie obejrzę Piratów bez Johhny’ego! Protestuje!

Proszę czekać…