"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Fishburne stoczy walkę z Predatorami 0

Aktor Laurence Fishburne (Matrix) dołączył do obsady produkowanego przez Roberta Rodrigueza pt. Predators. Aktualnie trwają do niego zdjęcia, które powstają w Austin (Teksas). Reżyserem filmu jest Nimród Antal (Armored). Całość powstaje dla studia 20th Century Fox, które wyznaczyło datę premiery na 7 lipiec 2010 rok.

Laurence Fishburne w filmie Armored (2009)

Predators przedstawi nam losy grupki ludzi porwanych przez kosmitów. Wszyscy zostają uwolnieni na planecie Predatorów, aby tam stać się swoistą zwierzyną łowną. Rozpoczyna się, więc śmiertelna gra o przetrwanie.

Fishburne
wcieli się w Rolanda. W obsadzie znajdują się również: Adrien Brody, Topher Grace, Danny Trejo, Walton Goggins i Alice Braga.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
coolawyjaszczomp 2010-02-23

Z rozkoszą obejrzę trzeciego Predatora. Jest to niewątpliwie jedna z najbardziej oryginalnych istot stworzonych na potrzeby kina i gier video. Akcja ma się toczyć na rodzimej planecie Drapieżców, więc moja ciekawość jest jeszcze większa. Dawajcie to na ten tychmiast!

HeRr 2009-12-18

LF to leszcz, chciałem wziąć od niego autograf w NY i jedyne co usłyszałem to "No U Can’t, no U Can’t"!

Tomek Metreszen 2009-12-18

Ale i tak oglądnę ;) Przy ich technologii i przewadze fizycznej nikt z tych ludzi nie miałby szans z Predatorami. Tylko Arnold wyglądał na jedynego człowieka zdolnego pokonać Predatora ;P I zapewne jeszcze Brody w głównej roli…

drfalck 2009-12-18

Czuję że to będzie straszny badziew.

Proszę czekać…