Spider-Man 4 wstrzymany?! 2

Jest to plotka, ale biorąc pod uwagę, co słyszymy o superłotrach ze Spider-Mana 4, musi być w niej ziarno prawdy.

Spider-Man

Otóż według nieoficjalnych wieści, projekt został wstrzymany na czas nieokreślony. Wszystko przez sprzeczkę producentów z Sony z Samem Raimim o to, kto będzie przeciwnikiem naszego bohatera.

Media zachodnie, próbujące potwierdzić te rewelacje, dostały wymijające odpowiedzi, że teraz jest przerwa świąteczna w pracach i wracają po nowym roku.

Wiemy jedno, Sam Raimi naprawdę bardzo chce Vulture’a, ale studio stawia na tę postać, która obecnie najbardziej sprzedaje się w komiksach, ale dokładnie nie wiedzą kogo, tylko nie Vulture’a.

Dowiadujemy się więcej – otóż Raimi chciał Vulture’a już w trzeciej części, obok Sandmana, lecz został zmuszony przez studio do "wciśnięcia" Venoma, bo "tego chcą fani". Niestety, jak to z rzeczami robionymi na siłę bywa, postać została "zniszczona", a negatywne opinie o niej krążą do dziś wśród fanów Spider-Mana.

Zobaczymy, czy po świętach wszyscy ochłoną i dogadają się, bo lepiej wyjdzie dla nas, widzów, aby Raimi dostał wolną rękę, niż mielibyśmy mieć powtórkę z trzeciej części.

Co o tym myślicie? Może to tylko głupia plotka?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

baner

A ja uważam, że ciekawy byłby wątek z mutacją spidermana kiedy "urosły" mu 3 pary rąk :D

Quagmire

Głupia plotka. Od dawna trwają prace nad scenariuszem, najpierw napisał go James Vanderbildt, potem poprawiał człowiek którego nazwiska już nie pamiętam, a teraz kolejne poprawki wnosi Gary Ross. O czym pisaliby Ci panowie, gdyby główny złoczyńca nie był jeszcze wybrany?

Proszę czekać…