Brittany Murphy nie żyje 6

W Los Angeles w wieku 32 lat, około godziny 17:00 czasu polskiego zmarła Brittany Murphy. Nieprzytomną aktorkę pod prysznicem znalazła jej matka. Pogotowie wezwał jej mąż, scenarzysta i producent Simon Monjack. Przybyli na miejsce zdarzenia lekarze stwierdzili u niej zatrzymanie akcji serca i bezskutecznie próbowali reanimować. Brittany Murphy przewieziona została do Cedars-Sinai Medical Center, gdzie stwierdzono jej zgon.

Brittany Murphy

Jego powód nie jest jeszcze znany. Tragiczną informację potwierdziła rzeczniczka prasowa szpitala. Obecnie policja w Los Angeles rozpoczęła dochodzenie mające wyjaśnić przyczyny śmierci aktorki.

Brittany Murphy w filmie 8 milaBrittany Murphy w filmie 8 mila

Brittany Murphy, na ekranach można było oglądać od początku lat 90., kiedy to zaczęła występować w epizodycznych rolach w serialach. Przełomem w jej karierze była rola w filmie 8. mila, gdzie zagrała obok Eminema. Potem, mogliśmy oglądać ją w takich hitach jak Nowożeńcy, Sin City, czy Miłość i inne nieszczęścia. Aktualnie w postprodukcji są jeszcze 4 filmy z jej udziałem, m.in. najnowsze przedsięwzięcie Sylvestra Stallone'a pt. The Expendables.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 19

Avatar square 200x200
Daniel Kaźmierski 2009-12-21

O kurcze. Brak słów.Nie spodziewałem się takich obrotów akcji.

Quagmire 2009-12-21

Ledger miał nominację do Oscara za Brokeback, miał katowanych w polskiej TV Obłędnego Rycerza i Patriotę. No ale nie chce zaczynać tu głupiej dyskusji nad tragedią tej młodej aktorki i jej rodziny. To była tylko luźna uwaga.

Piotr Biernacki 2009-12-21

A Ledgera przeciętny Kowalski kojarzył… nie kojarzył. Dopiero nieprzeciętny Kowalski kojarzył go z "Tajemnicą Brokeback Mountain". Chodzi tu głównie o promocję filmów z jej udziałem, które mają wejść do kin.

Dla mnie pozostanie ona aktorką komedii romantycznych. Sprawdzała się w nich, choć miała potencjał do czegoś lepszego – patrz epizod w "Sin City" czy "Przerwana lekcja muzyki". Szkoda, że nigdy nie przekonamy się, jaki naprawdę miała talent, bo jej ostatnie filmy rewelacji, niestety, nie zapowiadają.

Quagmire 2009-12-21

Wiecznie była gwiazdą jutra, aktorką która dopiero miała rozbłysnąć. Nie zdążyła.
Szczerze mówiąc zdziwiłem się jak dużym echem w mediach odbiła się śmierć tej aktorki, którą przeciętny Kowalski kojarzy chyba jedynie z roli w 8 Mili.

Karol Komański 2009-12-21

Znakomita w "Clueless", świetna w rolach komediowych ale i w dramacie też tworzyła dobre, solidne kreacje "Don’t Say a Word", "8 Mile" i wiele innych. Wielka Szkoda.

Proszę czekać…