Brittany Murphy nie żyje

Brittany Murphy

W Los Angeles w wieku 32 lat, około godziny 17:00 czasu polskiego zmarła Brittany Murphy. Nieprzytomną aktorkę pod prysznicem znalazła jej matka. Pogotowie wezwał jej mąż, scenarzysta i producent Simon Monjack. Przybyli na miejsce zdarzenia lekarze stwierdzili u niej zatrzymanie akcji serca i bezskutecznie próbowali reanimować. Brittany Murphy przewieziona została do Cedars-Sinai Medical Center, gdzie stwierdzono jej zgon.

Jego powód nie jest jeszcze znany. Tragiczną informację potwierdziła rzeczniczka prasowa szpitala. Obecnie policja w Los Angeles rozpoczęła dochodzenie mające wyjaśnić przyczyny śmierci aktorki.

Brittany Murphy w filmie 8 milaBrittany Murphy w filmie 8 mila

Brittany Murphy, na ekranach można było oglądać od początku lat 90., kiedy to zaczęła występować w epizodycznych rolach w serialach. Przełomem w jej karierze była rola w filmie 8. mila, gdzie zagrała obok Eminema. Potem, mogliśmy oglądać ją w takich hitach jak Nowożeńcy, Sin City, czy Miłość i inne nieszczęścia. Aktualnie w postprodukcji są jeszcze 4 filmy z jej udziałem, m.in. najnowsze przedsięwzięcie Sylvestra Stallone'a pt. The Expendables.