Brittany Murphy nie żyje 6

W Los Angeles w wieku 32 lat, około godziny 17:00 czasu polskiego zmarła Brittany Murphy. Nieprzytomną aktorkę pod prysznicem znalazła jej matka. Pogotowie wezwał jej mąż, scenarzysta i producent Simon Monjack. Przybyli na miejsce zdarzenia lekarze stwierdzili u niej zatrzymanie akcji serca i bezskutecznie próbowali reanimować. Brittany Murphy przewieziona została do Cedars-Sinai Medical Center, gdzie stwierdzono jej zgon.

Brittany Murphy

Jego powód nie jest jeszcze znany. Tragiczną informację potwierdziła rzeczniczka prasowa szpitala. Obecnie policja w Los Angeles rozpoczęła dochodzenie mające wyjaśnić przyczyny śmierci aktorki.

Brittany Murphy w filmie 8 milaBrittany Murphy w filmie 8 mila

Brittany Murphy, na ekranach można było oglądać od początku lat 90., kiedy to zaczęła występować w epizodycznych rolach w serialach. Przełomem w jej karierze była rola w filmie 8. mila, gdzie zagrała obok Eminema. Potem, mogliśmy oglądać ją w takich hitach jak Nowożeńcy, Sin City, czy Miłość i inne nieszczęścia. Aktualnie w postprodukcji są jeszcze 4 filmy z jej udziałem, m.in. najnowsze przedsięwzięcie Sylvestra Stallone'a pt. The Expendables.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 19

kazik89

O kurcze. Brak słów.Nie spodziewałem się takich obrotów akcji.

Quagmire

Ledger miał nominację do Oscara za Brokeback, miał katowanych w polskiej TV Obłędnego Rycerza i Patriotę. No ale nie chce zaczynać tu głupiej dyskusji nad tragedią tej młodej aktorki i jej rodziny. To była tylko luźna uwaga.

Beznickowy

A Ledgera przeciętny Kowalski kojarzył… nie kojarzył. Dopiero nieprzeciętny Kowalski kojarzył go z "Tajemnicą Brokeback Mountain". Chodzi tu głównie o promocję filmów z jej udziałem, które mają wejść do kin.

Dla mnie pozostanie ona aktorką komedii romantycznych. Sprawdzała się w nich, choć miała potencjał do czegoś lepszego – patrz epizod w "Sin City" czy "Przerwana lekcja muzyki". Szkoda, że nigdy nie przekonamy się, jaki naprawdę miała talent, bo jej ostatnie filmy rewelacji, niestety, nie zapowiadają.

Quagmire

Wiecznie była gwiazdą jutra, aktorką która dopiero miała rozbłysnąć. Nie zdążyła.
Szczerze mówiąc zdziwiłem się jak dużym echem w mediach odbiła się śmierć tej aktorki, którą przeciętny Kowalski kojarzy chyba jedynie z roli w 8 Mili.

alienK

Znakomita w "Clueless", świetna w rolach komediowych ale i w dramacie też tworzyła dobre, solidne kreacje "Don’t Say a Word", "8 Mile" i wiele innych. Wielka Szkoda.

Proszę czekać…