Wzgórza mają oczy II - pełna obsada?

Niedawno w polskich kinach był wyświetlany horror Wzgórza mają oczy. Od 4 września już trwają zdjęcia do drugiej części filmu. Do obsady dołączyli m. in. Michael McMillian, Jessica Stroup, Daniella Alonso, Lee Thompson Young, Ben Crowley czy Eric Edelstein. Nieoficjalnie wiadomo, że obsada do filmu została zamknięta i już nikt więcej nie wzbogaci grona aktorskiego tego horroru.

Prawdopodobnie znana już jest pełna obsada kontynuacji horroru Wzgórza mają oczy. Główne role w filmie zagrają m. in. Michael McMillian, Jessica Stroup, Daniella Alonso, Michael Bailey Smith i Derek Mears, który jako pierwszy podpisał kontrakt na udział w filmie. Na drugim planie zobaczymy takich aktorów jak: Jeff Kober, Archie Kao czy Philip Pavel. Wzgórza mają oczy II reżyseruje Martin Weisz. Scenariusz napisałWes Craven wraz z swoim synem Jonathanem. Film produkują: Peter Locke, Marianne Maddalena i wspomniany wcześniej współtwórca scenariusza Wes Craven.

Kadr z filmu Wzgórza mają oczy 2006Kadr z filmu Wzgórza mają oczy 2006

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się 4 września i potrwaja najprawdopodobniej jeszcze około miesiąca. Film kręcony jest w Maroko.

Premiera filmu zapowiedziana jest na 2 marca 2007 roku. Nieznane są jeszcze informacje na temat polskiej daty premiery.

Film Wzgórza mają oczy, który niedawno mogliśmy oglądać w polskich kinach to remake udanego horroru Wesa Cravena z 1977 roku, który przy niewielkim budżecie 230 tys. $ zarobił do dnia dzisiejszego 25 mln $. W 1985 roku powstała druga część filmu, lecz nie zdobyła ona uznania widzów.

Od 9 października horror Wzgórza mają oczy będzie dostępny w Polsce w sprzedaży na DVD, dystrybutorem filmu jest Imperial.

Pierwsza część filmu Wzgórza mają oczy opowiada o rodzinie Carterów, której psuje się samochód w środku pustkowia. Z czasem zauważają, że ktoś ich obserwuje. Są to ludzie, którzy zostali zmutowani w wyniku testów jądrowych, które były przeprowadzane w tych okolicach. Carterowie rozpoczynają walkę na śmierć i życie.

Horror Wzgórza mają oczy do dnia dzisiejszego zarobił około 70 mln $, zaś twórców kosztował tylko 14 mln$, co daje dość dobry wynik finansowy.


Ronaldinho
"May the Force Be With You"