Pierwsze zdjęcia z The Way Back

The Way Back

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z filmu The Way Back. Ujawniona została także fabuła filmu. Reżyserem obrazu jest Peter Weir, którego znamy z takich filmów jak Stowarzyszenie Umarłych Poetów, czy Truman Show.

W głównych rolach wystąpią m.in. Colin Farrell, Jim Sturgess, Ed Harris oraz Saoirse Ronan.

Film oparty jest na faktach i opowiada historię ucieczki z Syberyjskiego obozu pracy. Zdarzenie to miało miejsce w 1940 roku, kiedy to siódemka śmiałków pochodzących z różnych krajów postanowiła uciec z niewoli. Towarzysze będą musieli pokonać tysiące kilometrów przez wrogi teren, by dotrzeć do wymarzonych Indii, gdzie zaznają wolność. Podczas wyprawy poznają m.in. prawdziwe znaczenie słowa przyjaźń.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia pochodzące z filmu

Zdjęcie z filmu The Way BackZdjęcie z filmu The Way BackZdjęcie z filmu The Way BackZdjęcie z filmu The Way BackZdjęcie z filmu The Way BackZdjęcie z filmu The Way BackZdjęcie z filmu The Way BackZdjęcie z filmu The Way BackZdjęcie z filmu The Way BackZdjęcie z filmu The Way BackZdjęcie z filmu The Way BackZdjęcie z filmu The Way BackZdjęcie z filmu The Way BackZdjęcie z filmu The Way Back