Wiosną premiera serialu Usta Usta 0

Serial Usta Usta to nowa produkcja stacji TVN. Komediodramat opowiadający o tym, co się dzieje, kiedy znajdujemy swoją drugą połówkę i podejmujemy decyzję o wspólnym życiu. Dla bohaterów trudne okazuje się codzienne życie w miłości, kiedy mija euforia uniesień.

Logo TVN

Historia miłosna każdej z par jest inna. Adam i Julia (Wilczak i Różczka) są na początku związku, obserwujemy ich pierwszą randkę, kłótnię i pierwszą rocznicę związku. Widzimy jak uczą się siebie kochać.

Iza i Piotrek (Bohosiewicz i Mecwaldowski) przeszli już fazę pierwszego zauroczenia. Znają się i kochają – są małżeństwem. Teraz zdecydowali, że w ich życiu musi się pojawić dziecko. Agnieszka i Krzysztof (Popławska i Perchuć) są małżeństwem kilka lat. Mają jedno dziecko i prowadzą teraz domową walkę o strefy wpływów.

Reżyserię serialu powierzono duetowi ChukChuk, czyli Bartkowi Ignaciukowi oraz Maciejowi Kowalczukowi. Odcinki od pierwszego do siódmego wyreżyserował Bartek Ignaciuk, zaś w przypadku epizodów 8-13 za kamerą zasiadł Maciej Kowalczuk. Autorem zdjęć jest Tomasz Dobrowolski. Za scenografię odpowiadają Natasza Kisza i Wojciech Saloni-Marczewski, kostiumy tworzy zaś Agnieszka Werner. Producentem wykonawczym serialu jest Wojciech Bockenheim, a kierownikiem produkcji Przemysław Malec. Zdjęcia do serialu są realizowane w Warszawie.

Produkcja jest adaptacją oryginalnego serialu Cold Feet, emitowanego w Wielkiej Brytanii w latach 1997-2006 w kanale ITV. Serial, którego pomysłodawcą, producentem i scenarzystą był Mike Bullen, zdobył w Wielkiej Brytanii ogromną popularność widzów i uznanie krytyków. Angielski Cold Feet to laureat nagrody BAFTA w kategorii najlepszy serial dramatyczny w 2000 roku oraz trzykrotny zdobywca British Comedy Awards.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Michał 2009-12-24

oj jak ja lubię newsy pisane przez Panią Agnieszkę
a serial?poczekamy zobaczymy
jeśli chodzi o produkcje TVN to technicznie nic im zarzucić nie można bo żadna stacja nie nadaję seriali i programów na takim poziomie.technicznym oczywiście,bo z sensem to już różnie bywa

Proszę czekać…