Stryszek Filmowy odc. 9 4

Mamy Święta, więc nie poruszamy tematów tygodnia – dziś zawężamy się tylko i wyłącznie do premiery kinowych.

Stryszek Filmowy

Tutaj mamy dwa filmy. Templariusze: Miłość i Krew oraz recenzowany przez nas Avatar Jamesa Camerona. Przy okazji, zapraszamy do przeczytania naszych recenzji filmu.

Zapraszamy do oglądania i komentowania oraz krytykowania.

Z powodu problemów technicznych prezentujemy filmik w postaci linka.

OBEJRZYJ

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 14

kebab666 2009-12-27

Kobita powinna czytać bardziej "obiektywnie" i za bardzo nie wczuwać się w zdanie i popracować nad akcentem. Trochę za bardzo luzacko. Rozumiem że trema i się pogubiłaś :) A ten Pan czyta za szybko i niewyraźnie jakby chciał już mieć to za sobą.
No i dźwięk fatalny!! Echo jak w studni. No ale uczcie się.
Powodzenia! :)

Artur Tojza 2009-12-27

zapowiadam że wersja skrócona to tak wyjątkowo. Normalnie będzie podział na premiery tygodnia (w takiej formie jak dziś) i dwa tematy lub jeden dłuższy :)
jednak ze względu na to że 75% interesują tylko i wyłącznie premiery, to uzgodniliśmy, że wysłuchamy użytkowników i damy te premiery w formie pigułki, z podsumowaniem ich na koniec.

Czechu 2009-12-27

Również mi skrócona wersja przypadła do gustu:) i też zauważyłem, że Artur za szybko mówi i nie podkreśla przystanków w tekście, tylko słychać wszystko jako jedną całość:)

Quagmire 2009-12-26

Też jestem zdania, że podkład z trailera nie powinien być pozbawiony dźwięku. Dobra dykcja, pewny, zdecydowany głos prowadzących, odpowiednia głośność fragmentu filmu i nie powinno być problemu z zagłuszaniem. Teraz jest tak jakoś nienaturalnie z tym niemym trailerem.

Redox 2009-12-26

Szybko, lekko, zwięźle. Tak powinny wyglądać wszystkie "Stryszki". Jakieś małe potknięcia czy zająknięcia się pojawiły, nie ma co ukrywać, ale miejmy nadzieję, że przy następnym odcinku zostaną one wyeliminowane :)
Pozdrawiam i życzę mile spędzonych świąt!

Proszę czekać…