Odkryto tajemnicę Iron Man 2

Kadr z filmu Iron Man 2 (2010)

Fani filmu Iron Man 2, którzy z niecierpliwością czekali na pierwszy oficjalny trailer z tej produkcji mogą czuć się usatysfakcjonowani. Nie dość, że zrobił na nich ogromnie pozytywne wrażenie to jeszcze po dokładnej analizie zapowiedzi ustalono, iż Czarna Wdowa (Scarlett Johansson) nie będzie do końca złą postacią.

Screen ze zwiastuna filmu Iron Man 2Screen ze zwiastuna filmu Iron Man 2

W zapowiedzi pojawia się Czarna Wdowa, która ma naszywkę na ramieniu organizacji S.H.I.E.L.D., a to właśnie dla niej pracuje Nick Fury czy sam Iron Man. Oznaczać by to mogło, iż główna kobieca bohaterka może współpracować z Tonym Starkiem.

Co więcej wszystko wskazuje na to, iż Czarna Wdowa pojawi się w innych filmach związanych ze światem Marvela. Nieoficjalnie informuje się nawet, że na pewno wystąpi w filmie The Avengers, w którym superbohaterowie (m.in. Nick Fury, Kapitan Ameryka, Hulk i Iron Man) muszą zmierzyć się z największym niebezpieczeństwem zagrażającym światu. Czy pomoże im Czarna Wdowa? Najpewniej tak.

Przypomnijmy, iż Czarna Wdowa po raz pierwszy pojawiła się na łamach komiksu w 1964 roku. Tak naprawdę kobieta to Natasha Romanova – szpieg, który toczył walkę z Tonym Starkiem. Co prawda przegrała z nim pojedynek, ale w późniejszych latach ze względu na sympatię czytelników powracała w kolejnych albumach. Pomagała wtedy głównemu bohaterowi.

Iron Man 2 pojawi się w polskich kinach 30 kwietnia 2010 roku.

Źrodło: www.slashfilm.com


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux