"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Star Trek 2 dopiero w 2011 roku 1

Aktorka Zoe Saldana zdradziła, iż zdjęcia do sequela bardzo dobrze przyjętego przez widzów i fanów Star Treka w reżyserii J.J. Abramsa ruszą dopiero w 2011 roku. To zła wiadomość dla wszystkich, którzy liczyli, iż właśnie w tym roku pojawi się on w kinach. Aktualnie producenci i scenarzyści zastanawiają się, w jakim kierunku mają iść dalsze losy załogi USS Enterprise.

Kadr z filmu Star Trek (2009)

Saldana powiedziała, iż na chwilę obecną zarówno, Abrams jak i scenarzyści spotykają się ze sobą i ustalają szczegóły fabuły Star Trek 2. Jednak z tego, co wie pre-produkcja rozpocznie się dopiero w połowie 2010 roku. A to oznaczałoby, iż zdjęcia ruszyłyby dopiero w 2011 roku.

Star Trek w reżyserii J.J. Abramsa był jednym z największych hitów kinowych tego roku. Co prawda to jedenasty film z całej serii, ale jak dotychczas cieszył się największą popularnością. Fabuła filmu przedstawiała losy załogi USS Enterprise jeszcze przed wydarzeniami, które mogliśmy oglądać w dotychczasowych filmach i serialach. Poznaliśmy jak James T. Kirk (Chris Pine) i Spock (Zachary Quinto) się poznali. W pozostałych rolach wystąpili: Eric Bana, Bruce Greenwood, Simon Pegg, Zoe Saldana, Anton Yelchin oraz Leonard Nimoy.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

MJ_MARTINO

Wiadomość mnie jak najbardziej cieszy, szkoda że owa premiera będzie zapewne w 2012 trochę czekania. Ale lepiej dostać dobrze wypracowany film z fabuła i efektami niż szybki odgrzewany kicz ;)

regoat

no dorze ze bedzie 2. spokojnie sobie na niego poczekamy. ja napewno wybiore sie do kina. jeszczeby nakrecili serial w tej nowej konwencji, bez przynudzania jak to bywa w serialach z tej serii

Proszę czekać…